Oyun

Android İçin En İyi Süper Kahraman Oyunları

Hepimiz çok iyi biliyoruz ki DC ve Marvel, çizgi romanlarının kahramanlarını birkaç kuşak boyunca hayatımızın bir parçası haline getirdi ve farklı medyada yoluna girdi. Bu nedenle, bugün bu harika makalede, size Android için en iyi süper kahraman oyunlar listesini göstereceğiz.

Süper Kahraman Oyunları

MARVEL Future Fight

Bu oyun yalnızca Google Play’de 50 milyondan fazla indirmeye ve sonsuz olumlu geri bildirime sahip, bu nedenle Android için mevcut olan en başarılı mobil süper kahraman oyunlarından biri. Bu oyunda Galaksinin Koruyucuları, X-Men vb. takımların 100’den fazla karakteri ile savaşabiliriz.

İnanılmaz Örümcek Adam 2

Bu bedava bir oyun değil ama muhteşem 3D grafikleri ve tanınmış Örümcek Adam’ın bilinen süper kahramanı kontrol etmesine izin verdiği komplo için bu seçime dahil edilmeye değer. Ancak, bu oyunda, New York şehrini Venom, Electro, Green Goblin ve daha birçok kötü adam tehdidinden kurtarmalıyız.

MARVEL Şampiyonlar Yarışması

MARVEL Şampiyonlar Yarışması ile Marvel evreninden favori karakterimizi kahraman mı yoksa kötü mü, seçebileceğimizi ve rakibe karşı en saf dövüş tarzında savaşmaya koyabiliriz. Mükemmel grafikler ve çok hafif bir savaş dinamiği ile bu harika oyun şimdi Android için önemli bir süper kahraman oyunu haline geldi.

Injustice 2

Adaletsizlik 2, aynı zamanda süper kahramanlar arasında iyi bilinen dövüş oyunlarından biridir, ancak bu durumda süper kahraman departmanımız Marvel’i DC evrenine kaydırmalıyız. Bu oyun bize hem süper kahramanlardan hem de Batman ve Robin, Süpermen, Joker gibi kötü adamlardan birini seçmemizi sağlıyor. Dahası, bu harika oyun bize çoklu uygulayabildiğimiz farklı dövüş stilleri de sunuyor ve sadece tüm bu özelliklerle birlikte bize harika grafikler de sunuyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı