Oyun

Android için En İyi ve Yüksek Puanlı Oyunlar

Google Play Store’da binlerce oyun bulabileceğimizi hepimiz çok iyi biliyoruz, ancak hepsinin “en iyisi” olarak adlandırılmaya değmez. Aramanızı kolaylaştırmak için oynamaya değer ve eğlenceli saatler sunan en iyi başlıkları avladık. Bu nedenle, 2019 Android için en iyi ve en çok oy alan oyunları size göstereceğimiz harika bir liste oluşturduk.

Android Oyunlar

PUBG Mobil

Tanınmış PUBG Mobil, elbette, Player Unknown’ın Battleground’ının mobil versiyonunu geride bırakamayız. Hepimizin çok iyi bildiği gibi, bu oyunda büyük bir adadaki bir uçaktan atlamak zorunda kalacağız ve tüm binalar boyunca silah ve teçhizat kazmaya devam edeceğiz. Ayrıca, oyun yaklaşık yarım saat sürer ve ayakta kalan son kişi tarafından kazanılır. En ilginç şey Play Store’daki tanınmış ve en popüler oyunun elbette PUBG Mobil ücretsiz olarak indirilebilmesi.

Fortnite

PUBG Mobil hakkında konuşursak, tanınmış savaş oyununu tabii ki Epic Games tarafından geliştirilen Fortnite unutamayız. Ayrıca, bu tanınmış savaş royale oyunu, elbette, Fortnite, milyonlarca kullanıcının bilgisayarlarını ve mobil cihazlarını fethetti.

Brawl Stars

SuperCell’in en son sürümü olan Brawl Stars, bu listedeki en iyi oyunlardan biridir. Oyun 2018 sonunda küresel pazara ulaştı ve bugün en popüler Google Play oyunlarının başına geçti. Stüdyo başlıklarının estetiğini koruyan Brawl Stars, hepsi çevrimiçi, üç Multiplayer çevrimiçi savaş arenası stiline veya 10 oyuncunun Savaş Royaline karşı üç farklı oyun modu sunuyor.

Alien: Blackout

Alien: Blackout, 2019’da Google Play’e ulaşan en iyi oyunlardan biri. Temelde, Amanda Ripley’i gemideki dört mühendise yönlendirmek için kullanacağın bir strateji oyunudur. Dahası, Alien: Blackout, Google Play Store’da kullanılabilen ücretli bir oyundur, ancak Alien serisinin hayranıysanız, o zaman sizin için önerilen bir satın alma işlemidir. Evet, en iyi deneyimi elde etmek için kulaklıkla oynamak çok önemlidir.

 

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı