Oyun

Apex Legends 2. Sezon Fragramı Yayınlandı

Hızlı bir çıkışın ardından sessizliğe gömülen Apex Legends oyununun 2. Sezon fragmanı yayınlandı. İşte Apex Legends’ın harita yeniliklerini ve oyunda yapılacak yenilikleri gösteren Apex Legends 2. Sezon fragmanı. 

Yayınlandığı günden itibaren pek çok kişi tarafından en iyi Battle Royale oyunu olarak belirtilen Apex Legends efsanesi fazla uzun sürmemişti. PUBG ve Fortnite’a rakip olarak duyurulan oyun ne yazık ki çok kısa sürede popülerliğini yitirmişti. Apex Legends oyununun merakla beklenen 2. Sezonu bir türlü gelmeyince Apex Legends severler de oyunu birer birer terk etmişti. 

Sonunda beklenen gerçekleşti ve Apex Legends’in değişikliklerini muhteşem bir şekilde gösteren Apex Legends 2. Sezon fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragman ile birlikte Apex Legends’ın 1. Sezonu tamamlanıyor. 2 Temmuz’da başlayacak olan Apex Legends 2. Sezonu ile birlikte Apex Legends’ın Kings Canyon’da büyük yenilikler meydana geliyor. 

Apex Legends 2. Sezon Fragman!

Haritada önemli değişiklikler olacakken yeni sezon ile birlikte oyuncular hayvan saldırılarıyla karşı karşıya kalıyor. Apex Legends yeni sezon ile birlikte oyuncular kendilerini hayvan saldırılarına karşı korumak zorunda. Apex Legends oyununun yeni sezonunda hayvan saldırılarının olacağının en büyük habercisi ise Apex Legends oyunun resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan bir paylaşım. Söz konusu paylaşımda “Gözünü dört aç” ibaresi yer alıyor. İşte Apex Legends oyunun 2. Sezon fragmanı. 

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı