Oyun

Apex Legends 5. Sezona Dair İlk Bilgiler Ortaya Çıktı

Bir dönemlerin popüler Battle Royale oyunu Apex Legends’ın yeni sezonuna dair ilk bilgiler ortaya çıkmaya başladı. İşte Apex Legends’ın yeni sezonuna dair ilk ipucu.

Electronic Arts’ın geçtiğimiz yıl duyurduğu Apex Legends oyunu bir zamanlar çok popüler olsa da bir türlü popülaritesini koruyamamıştı. Son zamanlarda yeni güncellemelerle eski günlerine geri dönmek isteyen Apex Legends dördüncü sezon ile birlikte yavaştan toparlamaya başlamıştı. Apex Legends’ın beşinci sezonu yaklaşmaya başladıkça yeni sezon ile ilgili de ilk ipuçları ortaya çıkıyor. Yeni sezona dair ilk aşama World’s Edge’deki Dome POI’de ortaya çıktı.

Apex Legends oyununda yeni görünmeye başlayan cihazın ne işe yaradığı şimdilik bilinmiyor. Cihazın ekranında yazan yazının son satırında ise Kings Canyon’da Wraith’in Laboratuvarı’nın bulunduğu yer “Singh Labs” geçiyor.

Apex Legends’ın pek çok oyuncusu oyunda ortaya çıkan cihazın ikici ipucu ile bağlantılı olacağını düşünüyor. Bir başka teoriye göre ise bu cihazlar toplamda üç cihaz ortaya çıkacak ve World’s Edge haritasında bir şeyleri değiştirecek.

Electronic Arts’ın sahibi olduğu ve Apex Legends’ın geliştiricisi olan Respawn’ın Apex Legends oyununa dair yeni planlarını görebilmemiz için biraz daha beklememiz gerekecek gibi görünüyor. Eğer ki Apex Legends oyununun sıkı bir oyuncusuysanız ve cihazı bulmak istiyorsanız aşağıdaki video size rehber olacaktır.

Apex Legends İlk İpucu

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı