Oyun

Apex Legends Mobil Platformlara Geliyor

Battle Royale türüne hızlı bir giriş yapan ancak sonrasında işleri istediği gibi gitmeyen Apex Legends mobil platformlara geliyor. 

Electronic Arts’ın indirmesi ve oynaması ücretsiz Battle Royale türü oyunu Apex Legends 2019 yılının başlarında oyun severlerle buluşmuştu. Kısa süre içerisinde milyonlarca kişi tarafından oynanan oyun daha sonrasında çeşitli nedenlerden dolayı popülerliğini yitirmişti. Rakipleri Fortnite ve PUBG’nin gerisinde kalan Apex Legends oyunu yeniden toplarlanmak için yeni oyun modlarını oyuna getirmeye başladı. Son olarak iki kişilik takım desteği getiren Apex Legends oyununun mobil platformlara geleceği açıklandı. 

Apex Legends Oyunu Mobil Platformlara Ne Zaman Gelecek ? 

Apex Legends oyununun yapımcısı olan Electronic Arts oyunun mobil platformlara geleceğini açıkladı. Mobil platformlarda PUBG Mobile ve Fortnite oyunlarının ardından Call of Duty Mobile ile birlikte rekabet her geçen gün daha da artarken Electronic Arts bu hamlesiyle birlikte rekabete Apex Legends oyununu da dahil edeceğini duyurmuş oldu. Hali hazırda PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları üzerinden erişilebilir olan Apex Legends oyununun mobil platformlara geleceği Mayıs ayında açıklanmıştı.

Yapılan bu açıklamanın ardından Electronic Arts oyunun mobil sürümünün ne zaman geleceğini konusunda bir açıklama yapmamıştı. Electronic Arts tarafından yapılan son açıklama ile birlikte Apex Legends oyunun oyuncular tarafından çok sevildiğinin farkında oldukları ve Apex Legends oyunun Electronic Arts’ın önemli çevrim içi oyunlarından birisi olduğunun altı çizildi. 

Apex Legends Nintendo Switch Platformuna Gelebilir!

Electronic Arts açıklamasında Apex Legends oyunun 2021 yılında mobil platformlara geleceğini duyurdu. EA açıklamasında ayrıca Apex Legends’ın Android ve iOS platformunun yanında Nintendo Switch oyun konsoluna da gelebileceğinin sinyalini verdi. 

Apex Legends Eski Günlerine Dönüşün Peşinde!

Açıkçası Apex Legends oyununun oturması için önünde uzun bir zaman bulunuyor. Rakipleri Fortnite ve PUBG karşısında çok daha yavaş bir şekilde gelişen Apex Legends oyununun mobil sürümünün 2021 yılında çıkacak olması Apex Legends oyununu seven oyuncuların hevesini bir miktar kaçırmış durumda. Bakalım Electronic Arts, Apex Legends oyununun popülerliğini yeniden arttırmayı başarabilecek mi? 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı