Oyun

Apex Legends’a Antrenman ve Duo Modu Eklendi

Battle Royale oyunu Apex Legends’a antrenman ve duo modu eklendi. İşte oyuna eklenen yeni özellikleri ve detayları. 

Electronic Arts’ın sahibi olduğu Respawn, Apex Legends oyunu için yeni modların geleceğini geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. Respawn yaptığı yeni açıklama ile birlikte oyuna yeni antrenman modu ile birlikte çeşitli dengelemeler getirildi. 

2019 yılının başında oyuncularla buluşan Apex Legends oyunu eski popülerliğinden uzak olsa da yeni içeriklerle güncellenmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Apex Legends’a ekleneği dile getirilen duo modu yeni güncelleme ile birlikte eklendi. 

Apex Legends’ın merakla beklenen yeni güncellemesi yayınlandı. Güncelleme sunduğu değişikliklerin yanında Apex Legends’ın Cadılar Bayramı temalı Fight or Fright etkinliğini sonlandırdı. Apex Legends’ın Shadowfall modunun kaldırılmasıyla birlikte oyuna yeni Duo modu sınırlı süreli olarak Apex Legends oyununa eklendi. 

Apex Legends oyununda oyuncuların kendilerini geliştirmeler için Firing Range ( Atış Alanı ) isimli yeni antrenman modu, Apex Legends’ın tüm efsane karakterlerin, yeteneklerini ve tüm oyun içi eşyaların test edilmesini sağlıyor. Oyuna eklenen yeni Antrenman moduna tek ya da ekip olarak girilebiliyor. Oyuncular bu mod üzerinde tek başına ya da ekipleriyle istedikleri efsanevi karakterleri ya da silahları deneyip kendilerini geliştirebilecek. Oyuncular ayrıca antrenman modunda herhangi bir düşman baskısı olmadan da güvenli bir şekilde yeni taktikler geliştirebilecek. 

Apex Legends oyununa gelen yeni güncellemeler ile birlikte silah dengelemeler açısından fazla dengelemeler sunmuyor. Apex Legends oyucularının sevdiği Wingman silahı artık kafadan vuruşlarda daha az hasar verecek. Silahların mermi genişlikleri, rakip oyuncuların vurulmasını kolaylaştırması nedeniyle, Apex Legends oyununda bulunan tüm pompalı tüfeklerde ve keskin nişancı tüfeklerinde yeniden hazırlandı. 

Oyunda yapılan en büyük değişikliklerden birisi de Crypto için yapılan değişiklikler oldu. Yeni güncelleme ile birlikte karakterin yetenekleri arttırıldı ve karakter daha güçlü hale getirildi. Güncelleme ayrıca oyuna günlük zorlukların değiştirilebilmesi özelliğini de getirdi. Yeni özellik ile birlikte tüm oyuncular her gün 1 kolay, 1 orta ve 1 zorlu mücadele de oynayacaklar. Apex Legends oyuncuları ayrıca Legends Token kullanarak daha fazla ya da farklı zorluk seviyelerini açarak maçlar yapabilecek. Apex Legends oyununda ilk yenileme 200 Legend Token, ikinci yenileme 500 Legend Token ve üçüncü yenileme ise 1000 Legend Token’a yapılabilecek. 

Oyuna eklenen tüm yeni özellikleri bu linke tıklayarak güncelleme notlarından öğrenebilirsiniz. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı