Oyun

Apple Arcade Servisine Yeni Oyunlar Eklendi!

Apple geçtiğimiz haftalarda kullanıma sunduğu Apple Arcade servisine yeni oyunlar ekledi. İşte Apple Arcade servisine eklenen yeni oyunlar. 

Apple’ın aylık abonelik mantığıyla çalışan oyun servisi Apple Arcade gelişmeye devam ediyor. Apple, Arcade servisini duyurduğu ilk günden itibaren yeni oyunlarla geliştirmeye ve Arcade kütüphanesini genişletmeye devam ediyor. İlk kullanıma sunulduğunda kullanıcılar tarafından pek beğenilmeyen Apple Arcade servisi sunduğu reklamsız hikaye tabanlı oyunlarla oyuncuların beğenisini kazanmış gibi görünüyor. 

Apple son olarak Arcade servi için 6 yeni oyun eklediğini duyurdu. Yeni eklenen oyunlar ile birlikte Apple Arcade servisinde hali hazırda oynanabilen 100’ün üzerinde oyun oldu. Apple Arcade sersini kullanan kullanıcılar artık 100’ün üzerinde hikaye tabanlı oyuna reklamsız ve internet olmadan erişebilecek ve diledikleri yerden oynayabilecek. 

Apple Arcade Servisine Eklenen Yeni Oyunlar 

Apple Arcade servisine eklenen oyunlar ise şöyle;

  • Marble It Up : Mayhem ! ( The Marble Collective ) 
  • Discolered ( Shift Eye )
  • Takeshi & Hiroshi ( Oink Games )
  • Guildlings ( Sirvo Studios )
  • UFO on Tape : First Contact ( Revolutionary Concepts )
  • Sociable Soccer ( Rogue Games ) 

Apple Arcade serisine eklenen yeni oyunlar servis kullanıcılarının hoşuna gidecek yapımlardan oluşuyor. Apple Arcade servisi kullanıcılar oynamak istedikleri oyunları, iPhone, iPod, iPad, Mac ve Apple TV platformlarında oynayabiliyor. 

Apple’un 19 Eylül tarihinde kullanıma sunduğu ve kullanıma sunulduğu günden itibaren yeni oyunlarla güncellenen Apple Arcade servisinin ülkemiz ücreti ise 34.99 TL olarak açıklandı. Ülkemiz standartlarına göre oldukça yüksek bulunan Apple Arcade servisini 1 aylık ücretsiz deneme ile ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı