Oyun

Arcade Servisine İndirimli Abonelik Seçeneği Geldi

Apple’ın oyunları reklamsız ve oyun içi satın alımsız hale getiren servisi Apple Arcade için yeni bir indirimli abonelik seçeceğini duyurdu. 

Apple’ın WWDC 2019 etkinliği kapsamında duyurduğu ve internet televizyonu Netflix’in oyun sürümü olarak isimlendirebileceğimiz Apple Arcade servisi ile birlikte kullanıcılar oyunlarını iPhone’larında, iPad’lerinde, macOS işletim sistemine sahip bilgisayarlarında ya da Apple TV’lerinde oynayabiliyordu. Apple Arcade için özel olarak geliştirilmiş olan bu oyunlar hikaye tabanlı oyunlardı ve herhangi bir oyun içi satın alım ile reklam seçeceği bulunmuyordu. 

Apple Arcade ismi verilen bu abonelik servisi ile birlikte kullanıcılar 100’ün üzerinde oyunlara erişim imkanı kazanıyordu. Amerika Birleşik Devletleri’nde 4.99 dolar karşılığında aylık olarak satın alınabilen bu hizmetin Türkiye fiyatı ile epey bir tuzlu olarak 34.99 TL olarak açıklanmıştı.

Apple Arcade Yıllık Abonelik Paketini Kullanıma Sundu!

Apple, Arcade servisi için yeni bir abonelik seçeceği sunmaya başladı. Yeni abonelik seçeceği ile birlikte Apple Arcade servisini yıllık olarak satın alan kullanıcılar 12 aylık ücret yerine 10 aylık ücret ödeyerek servisi daha indirimli olarak kullanabilecek. Abonelik servislerinde daha önceden de böyle kampanyalar yapan Apple’ın, Apple Arcade servisi için de böyle bir kampanya yapması servisin daha fazla kullanıcıya ulaşmasını sağlıyor. 

Mevcut durumda Apple Arcade kullanıcılarının ve yeni Apple Arcade kullanıcıların yararlanabileceği bu yeni kampanya Abonelikler başlığı altından yönetilebilecek. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı