Oyun

Assassin’s Creed Valhalla İçin Beklenen Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Yeni Assassin’s Creed oyunu için ne zaman piyasaya sürüleceği hakkında bazı tahminler gündeme gelmiş ancak şirket tarafından herhangi bir açıklama yapılmaması sebebiyle bu iddialar gündem dışında kalmıştı. Bir Reddit kullanıcısı tarafından ortaya yeni bir iddia atıldı. Yaşadığı bölgede bulunan bir oyun mağazasının merakla beklenen oyun için bir çıkış tarihi söylediğini ifade etti. Eğer gerçek çıkarsa oyunun Ekim ayı gibi piyasalara sürülmesi ve kullanılması bekleniyor.

Geçtiğimiz günler Assassin’s Creed Valhalla için bir fragman yayınlanmıştı. Oyunun fragmanı kısa sürede büyük heyecana neden oldu. Oyunu heyecanla bekleyen oyun severler bu süreç içerisinde bir sonraki oyunun çıkış tarihini merak etmeye başladılar. Reddit kullanıcısı tarafından ortaya atılan yeni iddia sonrasında Ekim ayında oyunun piyasaya sürülebileceği iade ediliyor.

Tarih Sızdırılmış Oldu

Yaşadığı bölgede bulunan bir oyun mağazası tarafından Ekim tarihinin öne sürüldüğünü iddia etti. Mağazanın online sipariş hattı ve internet sitesi üzerinde de oyunun ön siparişe girmesinin ardından bu iddiaların son derece güçlü bir hale geldiği öğrenildi. Oyunun ön siparişe girmesinin ardından çıkış tarihi olarak internet sitesine 16 Ekim 2020 tarihi yazıldı. Kısa süre sonra bu tarih silindi ve ardından oyunun açıklama bölümü için sadece 2020 yılı yazıldı. Sızdırılan bu bilginin ardından pek çok oyun sever büyü bir heyecanla Ekim ayını beklemeye başladılar.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı