Oyun

Assassin’s Creed Valhalla Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Dün gerçekleşen Xbox Series X etkinliği sırasında Ubisoft, Assasin’s Creed: Valhalla’nın ilk oynanış videosunu oyuncularla paylaştı. Yayınlanan yeni video gösterdiği mekanlar ve büyük bir kuşatma ile oyunun büyük çağlı bir yapım olacağına işaret ediyor.

Ubisoft’un merakla beklenen yeni Assasin’s Creed oyunu Assasin’s Creed: Valhalla, geçtiğimiz hafta en nihayetinde bir süre söylenti sonrası duyurulmuştu. Yapılan duyuru sonrası oyuna dair birçok bilgi veren Ubisoft yetkililer oyununun Viking döneminde geçeceğini doğrulamış, oyunda Hidden Blade olacağını, seviye kasma sistemi olmayacağını, karakterimizi kadın veya erkek olarak seçebileceğimizi, mitolojiden çok büyük izle taşıyacağını ve çok daha fazlasını bizlerle paylaşmıştı. Bunlarla yetinmeyen bazı oyuncular elimizde bulunan sinematik fragman ile de bazı detayların peşinde koşmuştu. Fakat dün gerçekleştirilen Xbox Series X etkinliği sırasında geçtiğimiz günlerde sözü verilen oynanış fragmanı en nihayetinde yayınlandı ve oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olduk diyebiliriz. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yukarıdan izlediğiniz görüntülerin tamamen Xbox Series X’de kaydedildiğini söyleyelim. Grafiksel açıdan Assasin’s Creed: Valhalla yeni nesil konsolun gücünü ne denli kullanıyor bilinmez ama genel anlamıyla çevre detayları, doğa, atmosfer ve ışıklandırma gerçekten göze hoş görünüyor. Grafiksel anlamda çok üst düzey bir başarı beklemek de ne kadar doğru olur bilinmez çünkü Assasin’s Creed: Valhalla Xbox Series X’in ilk oyunlarından biri olacak. Grafikler dışında yayınlanan videoda kısacası oyunda bizlerin neleri beklediğini görüyoruz.

Sizin de gördüğünüz üzere Ubisoft kısa bir video ile oyuncuların karşısında çıkmış. Her ne kadar yayınlanan oynanış fragmanı kısa olsa da bazı detaylar vermiyor değil. Viking yağmaları için önemli bir yere sahip olan Stonehenge’ın gözükmesi, dün gelen resmi açıklamaları destekler nitelikte. Hatırlayacağınız üzere dün Ubisoft yetkilileri oyunda tarihi yerlerin sadece ziyaret amaçlı değil çok daha büyük bir etkisinin olacağını söylemişti. Video kısa olsa da Ubisoft’un ilerleyen günlerde daha uzun yeni videolarla karşımıza çıkması bekleniyor.

Assasin’s Creed: Valhalla 2020’nin son aylarında PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X ve Stadia için çıkış yapacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı