Oyun

Assassins’s Creed Valhalla’nın Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

Ubisoft’un geçtiğimiz haftalarda duyurmuş olduğu Viking temalı Assassin’s Creed oyununun çıkış tarihi öğrenildi.Assassin’s Creed Valhalla’nın, serinin pek çok oyunu gibi ekim ayında çıkacağı söylentileri bulunmakta.

Fransa merkezli olan oyun geliştiricisi ve dağıtıcısı Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla ’yı geçtiğimiz günlerde çıkaracağının bilgisini vermişti.Şirket, oyununun bu yılın tatil sezonunda PC’ye, Nintendo Switch dışında günümüzdeki konsollara ve yeni nesil konsollara çıkacağını resmi olarak onaylamıştı.

Ubisoft, popüler oyun serisinin yeni üyesinin çıkış aralığıyla ilgili bir bilgiyi açıklamış olsa da oyunun tam olarak çıkış tarihi ile ilgili resmi bir bilgi açıklanmamıştı.Fakat Amazon İtalya’da bulunan bir listelemede, AC Valhalla’nın çıkış tarihini ortaya belirtmiş olabilir.

Assassin’s Creed Valhalla Çıkış Tarihi Açıklandı.

Bir Reddit kullanıcısı, bu oyunun Amazon İtalya’daki sayfasında çıkış tarihini 15 Ekim olarak kaydedildiğini belirtti.Sayfa, büyük ihtimalle daha sonra yaptığı bir güncelleme ile oyunun çıkış tarihini 31 Aralık 2020 şeklinde söylese de Reddit kullanıcısı tarafından alınan ekran görüntüsünde tarih bu şekilde değildir.

Oyunun çıkış tarihinin ekim ayı olarak belirlenmesi de oldukça mantıklı olduğunu söyleyebiliriz.Assassin’s Creed 3 ’ten bu zamana kadar, Unity ve Rogue oyunları hariç, serinin tüm oyunları ekim ayında oyuncuların beğenisine sunulmuştu.

Oyunun, PC ve şimdiki konsollar için ekim ayında, yeni nesil konsollar içinde çıktıkları zamanda çıkması oldukça büyük bir ihtimal.Bunun yanında daha önce yine Reddit’te ortaya çıkan bir bilgide oyunun 16 Ekim’de çıkacağı söylenmişti.

Ubisoft tarafından resmi bir açıklama yapılana kadar çıkış tarihleri ile ilgili bu bilgilerin kesin olmadığını da belirtelim.Ubisoft, temmuz ayında E3 tarzında dijital bir sunum gerçekleştireceğini duyurdu, oyunun resmi çıkış tarihini de burada görmemiz oldukça büyük bir ihtimal.

AC Valhalla, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X, Xbox One, PC ve Stadia platformları için geliştirilmekte.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı