Oyun

Baldur’s Gate 3’ün Oyun İçi Görüntüleri Sızdırıldı

Geçtiğimiz günlerde bu sene piyasada olacağı söylenen Baldur’s Gate 3: The Black Hound’un oyun içi görüntüleri sızdırıldı. Savaş mekaniklerini ve çoktan seçmeli diyalog ekranı açıkçası oldukça umut vaat ediyor.

Son olarak karşımıza Divinity: Original Sin 2 ile çıkan Larian Studious’un yeni oyunu Baldur’s Gate 3: The Black Hound’un bugün PAX East etkinliğinde paneli düzenlenecek. Bir buçuk saat sürecek olan panelde en nihayetinde oyun hakkında bilgiler göreceğiz.

Fakat panel öncesi oyuna ait 11 adet yeni görüntü basına sızdırıldı. Original Sin 2’den alışık olduğumuz izometrik kamera ve sıra tabanlı aksiyonunun yanında günümüz oyunlarında bulunan bir diyalog ekranı da bulunuyor. Seriye yenilik getiren bu özellik ve diğer görüntülere aşağıdan göz atabilirsiniz.

Geçtiğimiz hafta bu yıl içerisinde erken erişim başlığı altında çıkış yapacağı duyurulan The Black Hound hakkında panel sonrası elimizde daha çok görüntü ve bilgi olacak gibi duruyor. Bakalım bu bilgiler arasında oynayış videoları veya net bir çıkış tarihi olacak mı hep beraber göreceğiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı