Oyun

Battlefield 5 Haritası Yayınlandı

Battlefield 5 Haritası Yayınlandı

Battlefield tutkunları oldukça uzun bir zamandır serinin son bölümünü bekliyorlardı. EA tarafından yapılan açıklamada Battlefield 5 dördüncü bölüm 27 Haziran günü sevenleriyle buluşacak. Üstelik Dördüncü bölümün haritası da yayınlanarak kullanıcıların merakı da giderilmiş oldu.

Battlefield 5 Yunanistan’da geçecek

EA’nin amiral gemisi olan oyunlardan biri olarak karşımıza çıkan Battlefield 5, oyun haritasını yayınladı. Buna göre dördüncü bölüm Yunanistan’da geçecek. Battlefield 5, dördüncü bölümle Defying the Odds hikayesine de kavuşmuş olacak. Ayrıca Battlefield tutkunlarının merakla beklediği Marita haritasıyla da ilgili bir duyuru yapıldı. EA tarafından yapılan duyuruda, Marita haritası temmuz ayında oyuna dahil edilecek.

Temmuz ayında eklenecek olan Marita haritası kullanıcıları, Almanya ve İtalya’nın 1941 yılında Yunanistan’ı işgal ettiği senaryoyu anlatacak. Marita haritası, küçük sokaklarda geçtiğinden dolayı oyun severler ‘er’ rütbesiyle başlayacak. Ayrıca bu haritada hiçbir teknolojinin de yer almayacağı iddia ediliyor. Bunlar arasında uçak, helikopter ve tank da yer alıyor. Battlefield 5 dördüncü bölüm tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulacak. Ayrıca oyun içerisinde farklı birkaç haritada sizleri bekliyor olacak.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı