Oyun

Beat Games Facebook Tarafından Satın Alındı

Sosyal medya platformu Facebook sanal gerçeklik oyunları arasında dikkat çeken oyun stüdyolarından birisi olan Beat Games’i satın aldı. 

Kullanıcıların büyük bir keyifle oynadığı popüler sanal gerçeklik oyunu Beat Saber oyununun geliştiricisi olan Beat Games, Facebook tarafından satın alındı. Satın alımla birlikte Beat Games artık Facebook’un sahibi olduğu Oculus Stüdyoları bünyesinde çalışmalarına devam edecek. 

Sanal Gerçeklik teknolojisi henüz yeni bir teknoloji olmasına rağmen deneyen kullanıcılar sanal gerçeklik teknolojisin severek kullanıyor. Henüz emekleme aşamasında olan sanal gerçeklik teknolojisi büyük teknoloji şirketleri tarafından geliştirilmeye devam ediyor.

Beat Games Bağımsız Çalışmaya Devam Edecek! 

Oyuncuların çok sevdiği Gitar Hero ve Fruit Ninja oyunlarına benzer bir sanal gerçeklik oyunu olan Beat Saber oyununun geliştirici olan Beat Games, Facebook tarafından satın alındı. Konu ile ilgili olarak Facebook satın alımın detayları konusunda bir açıklamada bulunmazken, Beat Games yetkisi bağımsız olarak çalışmalarına devam edeceklerini açıkladı. 

Oculus içerik yönetmeni Mike Verdu yaptığı açıklamada milyonlarca kişinin sevdiği sanal gerçeklik oyunu olan Beat Saber oyununun pek çok kişinin sanal gerçeklik teknolojisi ile tanışmasına vesile olmuştur. Sanal gerçeklik oyunları için Beat Games’in bize katacakları için mutluyuz açıklamasında bulundu. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı