Oyun

Beklenen Football Manager 2020’nin Çıkış Tarihi Açıklandı

Merakla Beklenen Football Manager 2020’nin Yayın Tarihi Belli Oldu

Football Manager, Sports Interactive tarafından geliştirilen ve Sega tarafından yayınlanan bir futbol menajerliği simülasyon oyunudur. Futbol severler tarafından heyecanla beklenen haber nihayet duyuruldu. Sega ve Sports Interactive, Football Manager’in 2020 versiyonunun PC ve Mac platformları için 19 Kasım’da çıkacağı duyurusunu paylaştı. Ayrıca Football Manager Touch versiyonu da aynı gün Steam üstünden yayınlanacak.

Bilindiği gibi Football Manager 2019, bugüne kadar en hızlı satılan ve en çok satılan oyun olma özelliğine sahipti. Şimdi akıllardaki bir diğer soru da Football Manager 2020, Football Manager 2019 serisinin rekorunu geçip geçemeyeceği.

Her Şey Artık Çok Daha Gerçekçi

Oyunun arkasındaki temelleri sağlamlaştıran iki şirket Sport Interactive ve Sega, Football Manager 2020’nin kullanıcılarına daha gerçekçi bir şekilde geleceği iddialarında bulundu. Oyuncu kimlikleri, oyuncu gelişimi ve kulüp kimliği, Football Manager 2020’de oyunun geliştiricileri tarafından, en titizlikle çalıştıkları alan oldu. Yani bu şu demek oluyor; Artık menajerler oyun içinde daha fazla kontrole sahip olacak. Doğal olarak bu durum oyunu oynayan kişiye gerçekten menajer hissi verecek. Maç içi grafiklerinde sıkça gördüğümüz ve figüran olarak adlandırdığımız personel karakterleri rollerinde de ciddi bir iyileştirmeye gidilmiş. Teknik ve taktiğe önem veren oyuncuların, yeni çıkacak olan Football Manager oyunundan üst düzey bir zevk alacağı kesin. Ayrıca şunu da belirtmek istiyoruz; Football Manager 2020,  bugüne kadar ki en sağlam ve kapsamlı menajerlik oyunu olacak.

Football Manager 2020 Fiyatı Ne Kadar?

Şu an için Football Manager’in resmi sitesinden üç farklı versiyona ait ön siparişler kullanıcılara açıldı. Yukarıdaki görselde de gördüğünüz gibi; Standart Sürüm, Touch Sürüm ve Kulüp sponsorluğunda olan sürüm olarak üç farklı seçeneğe sahibiz.

  • Football Manager Standart Sürüm: Ön Siparişi 49.99 Dolar
  • Football Manager Touch Sürüm: Ön Siparişi 49.99 Dolar
  • Football Manager Kulüp Sürümü(Arsenal Sponsorluğunda): Ön Siparişi 49.99 Euro

Kasım ayında piyasaya çıkacak olan Football Manager 2020, gerçekten oyuncularına muhteşem deneyimler elde ettirecek. Şu an ön siparişlerde bir yoğunluk olduğunu söylemek mümkün. Bu ön sipariş yoğunluğunu göz önünde bulunduracak olursak, muhtemelen Football Manager 2019’un rekoru geçilecek gibi duruyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı