Oyun

Besin Zinciri Mücadelesi: Juicy Realm

Geçtiğimiz aylarda mobil uygulaması gelen Juicy Realm oyunu, hikayesi ve ilgi çekici grafikleriyle oyuncuya mini bir şölen sunmaktadır.  Hikayesi ile hem besin zincirinin hayatınızdaki yerini öğrenecek hem de bozulan besin zincirinde en tepeye ulaşan meyvelere karşı hayatta kalma mücadelesi verilecektir.

Meyvelere Karşı İnsanlar

Oyunseverler  oyuna başlarken hayvan ve bitki dünyası arasındaki çizgilerin tamamen bozulduğunu ve besin zincirinin artık normal bir şekilde işlemediğini görecektir.  Bu bozulan besin zinciriyle birlikte oyunda bütün dengeler alt üst olmuş ve besin zincirinin en üst kademesine meyveler geçmiştir. Oyuncuların asıl görevi bu meyvelere karşı savaşmak ve dünyayı eski haline çevirip dengeleri korumaktır. İlk başta yalnızca bitkilerin ellerinin çıkmasıyla görülen bu değişim kısa bir sürede evrimsel anlamda büyük bir sıçrama sağlamıştır.

Gittikçe kendi hakimiyetlerini kurmaya başlayan meyve ve sebzelere karşı oyuncular insan ve hayvan türünü, sahip oldukları yerde tutmaya çalışacaklardır. Bu oyun dünyasında artık ne meyveler meyvedir ne de sebzeler sebze. Büyük bir düşmana dönüşen bu organizmalara karşı oyuncuların kendilerini savunabilmek için gerekli  ekipman ,silah edinmek ,görevlerindendir. Oyunun başlangıcında dört farklı karakter oyuncuyu karşılamaktadır. Seçilen karakterlerle birlikte meyve ve sebzelere karşı mücadele başlamış olur.Tekli ya da çok oyunculu sistemle de oynanabilen bu oyunu , dilerseniz arkadaşlarınızla birlikte oynayabilir yahut tek başına oynayabilirsiniz. Çoğu oyunsever tarafından organizmalarla tekli bir mücadele kolay olmadığından çoklu oyun tercih edilmiştir. Oyunseverlerin  ilgi çekici grafiği ve hikayesiyle çok çabuk adapte olabildiği bir oyun haline gelen Juicy Realm ayarlanabilir modu ile de zorluk kolaylık kısmı seçilebilir , zorluk derecesini oyuncu kendisine göre ayarlayabilmektedir.En zor moda doğru gittikçe de görev kataloğunuz genişlemektedir. Son derece tatlı oyun grafiklerine sahip olan Juicy Realm oyunu oyun mekaniğinin basit olmasıyla da birlikte her yaş grubundan oyunseverin ilgisini çeker ve keyifli zaman geçirmenizi sağlar.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı