Oyun

Beyond Blue’dan Ertelenme Haberi Geldi

Birçok kişinin Never Alone ile tanıdığı E-Line Media’nın yeni oyunu Beyond Blue bir kez daha ertelendi. Fakat yetkililer, oyun ertelesen de bu hafta sonu düzenlenecek olan PAX East etkinliğinde oynanabilir olacağını dile getirdi.

BBC’nin Blue Planet 2 belgeselinden yola çıkılarak geliştirilen Beyond Blue, ilk olarak 2019 yılının yaz aylarında kısa bir video eşliğinde duyurulmuş ve oyunun aynı senin sonlarına doğru da çıkış yapacağı belirtilmişti. Ancak 2019’un Aralık ayına geldiğimizde geliştirici E-Line Media oyunculara mümkün olan en iyi deneyimi yaşatabilmek için oyunu Şubat 2020’ye ertelediklerini ve oyunun beklenildiğine değeceğini ifade etmişti. Oyunculara verdikleri destek ve oyuna karşı gösterdikleri destek için teşekkür eden yetkilerden bugün yeni bir erteleme haberi geldi.

Beyond Blue’dan Ertelenme Haberi Geldi
Keşif ve üs mekaniği oyunun merkezinde yer alıyor

Henüz bir çıkış tarihi söz konusu değil

İçinde bulunduğumuz Şubat ayının sonlarına doğru geldiğimizde, daha önce Never Alone ve The Endless Mission gibi yapımlara imza atan firma bugün oyunculara tahmin ettiklerinden biraz daha bekleyeceklerini söyledi. Yapılan resmi açıklama şöyle:

“Tahmin edebileceğiniz üzere, Beyond Blue en başta planladığımız gibi Şubat ayında çıkış yapmayacak. Henüz elimizde güncellenmiş bir çıkış tarihi bulunmuyor fakat sizi temin ederiz ki bu bekleme çok uzun sürmeyecek ve elimizde paylaşabileceğimiz bir tarih olduğunda ilk sizlerin haberi olacak.”

Su altını keşfe dayalı Beyond Blue, her ne kadar ertelense de bu ay düzenlenecek PAX East ve Mart ayında gerçekleşecek EGX Rezzed etkinliğinde oynanabilir olacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı