Oyun

Bilgisayarım Pubg Cs Go Türü Oyunları Kaldırır Mı?

Gelişen teknoloji ile yüksek performanslı oyunlarda yaygınlaştı. Bilgisayar oyunları ve mobil oyunlar hayatımızın her alanında bizimle olmaya devam ediyor. Oyunların gelişmesi sistem gereksinimlerini arttırdı. İyi bir şekilde oyun oynayabilmek için yüksek performanslı cihazlara ihtiyacınız var. Donanım özellikleri oyun oynama kalitesini doğrudan etkileyen bir durumdur. Ekran kartı ve ram özelliklerinin yüksek olması oyunlarda donma ve kasma sorununun önüne geçecektir.

Sistem gereksinimleri kullanılan cihazın işletim sistemine göre farklılık gösterir. Bazı yazılımlar sahip oldukları donanımlar ile en yüksek uyumluluk modunda çalışır. Bu durum sahip olduğu donanımın en verimli şekilde kullanılmasını sağlar. Mac bilgisayarlar bu konuda oldukça iyidir. Düşük performanslı ekran kartları veya ram ile çok yüksek performans alırlar. Bu yüzden yazılım ve donanım uyumluluğu çok önemlidir. Aşağıda vermiş olduğumuz sistem gereksinimleri tablosunda da MacOs cihazlar için 2 gb ekran kartı isterken Windows cihazlar için 4 gb ekran kartı istemektedir.

Cs:Go Sistem Gereksinimleri

Cs:Go yani Counter Strike: Global Offensive Türkiye ve dünyada en çok oynanan oyunlar arasındadır. Oyunu satın almadan veya bir siteden indirmeden önce oyunun sistem gereksinimlerine bakmanızı tavsiye ederiz. Bilgisayarınızın oyunu kaldırıp kaldırmadığı oldukça önemlidir.

Windows İçin Sistem Gereksinimleri

İşletim SistemiWindows® 7/Vista/XP
İşlemciIntel® Core™ 2 Duo E6600 yada AMD Phenom™ X3 8750 işlemci veya daha iyisi
Bellek4 GB
Ekran KartıNVidia GeForce GT 420 yada AMD Radeon HD 6450
Direct X9
Depolama15 GB kullanılabilir alan

MacOs Cs:Go İçin Sistem Gereksinimi

İşletim SistemiMacOS X 10.6.6 yada daha yüksek
İşlemciIntel Core Duo Processor (En az 2.0 GHz olmalı)
Bellek2 GB RAM
Ekran KartıATI Radeon HD 2400 yada NVidia 8600M veya daha üst sürümler
Depolama15 GB kullanılabilir alan

 

Pubg Sistem Gereksinimleri

Kısa süre de büyük ilgi toplayan ve efsane bir oyun haline gelen Pubg, bilgisayardan da oynanabiliyor. Fakat kasma ve donma gibi sorunlarla karşılaşmadan bu oyunu bilgisayarınızdan oynamak için bazı sistem gereksinimlerine sahip olmanız gerekir. Pubg minumum sistem gereksinimleri;

  • Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 64 Bit
  • İntel i-3 4340, AMD FX 6300 İşlemci
  • 6 GB ram
  • 2 gb ekran kartı
  • 30 Gb boş HDD Alan

bu sistem gereksinimlerine sahip bilgisayarınız ile pubg oynayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı