Oyun

Bioshock Ve Mafia Serilerinin Devam Oyunları Yolda

ABD merkezli oyun stüdyosu Take Two, yaptığı açıklamada Bioshock ve Mafia serisinin devam oyunlarının yolda olduğunu açıkladı. 

Ünlü oyun stüdyosu Take Two’nun 2019 yılı ikinci çeyrek raporunda yer alan ifadeler oyuncuları sevindirdi. Take Two raporda yer alan bilgiler göre elinde bulundurduğu markaların yeni oyunları için yeni geliştirici aramaya başladı. Bioshock 3 oyunu için yıllardır haber bekleyen oyuncular tarafından bu haber Take Two’nun Bioshock 3 oyunu için yeşil ışık yaktı olarak yorumlandı. 

Take Two’nun bu oyunu Bioshock değil de bir başka oyun da olabilir. Hali hazırda en büyük oyun stüdyolarından birisi olan Rockstar Games’in de sahibi olan Take Two, bu ilanı önümüzdeki yıllarda çıkması beklenen Grad Thief Auto VI oyunu için yaptık olabilir. Take Two’ya yakın kaynaklar tarafından aktarılan bilgiler göre bu arayış merakla beklenen Grand Thief Auto VI oyunu için değil Bioshock 3 oyunu için. Kaynaklar tarafından aktarılan bilgilere göre ise Take Two, yeni Bioshock 3 oyunu için baş tasarımcı aramaya başladı. 

Bioshock 3 Yolda

2014 yılında yayınlanan Bioshock Infinite : Burial at Sea eklentisinin ardından bir haber alınamayan Bioshock serisinin geleceği merak ediliyordu. Bioshock serisinde büyük katkıları olan Ken Levine ve ekibinin Take Two’dan ayrılmasının ardından oyunun nasıl ilerleyeceği ise tam bir merak konusu. 

Take Two’nun devam oyunlarından birisi de Mafia serisi oyunu olabilir. Yıllarca süren beklemenin ardından 2 yıl önce oyuncularla buluşan Mafia 3 ne yazık ki önceki Mafia serisi oyunlarından çok geride kalarak düşük puanlar ve çokça olumsuz yoruma maruz kalmıştı. Take Two’nun bu olumsuz etkiyi kaldırmak için yeni bir Mafia serisi oyun ile bunu düzeltmeyi düşünmesine sıcak bakılıyor. 

Take Two’nun gelecek ile ilgili planlarına önümüzdeki yıl gerçekleştirilecek olan Microsoft ve PlayStation duyurularında öğrenebileceğiz. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı