Oyun

Bir Sonraki Resident Evil Farklı Bir Oyun Olacak

Capcom, bir sonraki Resident Evil oyunu ile serinin özlerine sadık kalmayıp ivmeyi bambaşka bir yöne çevirebilirmiş. Gelen son söylentilerdeki bilgiler serinin birçok hayranını kızdıracak gibi duruyor.

Şu sıralar 3 gün sonra piyasaya sürülecek olan Resident Evil 3 Remake’ın çıkışı ile ilgilenen dev oyun şirketi Capcom, gelen son söylentilere göre Resident Evil 2 Remake ile tutan formülü Resident Evil 3’den sonra sonuna kadar kullanmayı düşünmüyor. Resident Evil oyunlarına dair sızıntılarıyla ünlenmiş bir kullanıcı 2021 senesinde çıkacak olan Resident Evil oyununun birçok hayranı üzebileceğini söyledi. Ayrıca sızıntıyı yapan kullanıcı 2021 senesinde çıkacak olan oyunun, hayranların uzun süredir beklediği, Resident Evil 8 olmayacağını da dile getirdi.

Capcom, farklı bir Resident Evil oyunu planlıyor

Resident Evil sızıntılarıyla bilinen AestheticGamer isimli kullanıcı kendi Twitter hesabından 2021’de çıkacak olan onaylanmamış Resident Evil hakkında yeni bilgiler verdi. 2016 yılının sonlarında geliştirilmeye başlandığını söyleyen kullanıcı, oyun piyasaya sürüldüğünde geride dört buçuk senelik bir geliştirilme süreci bırakacağını dile getirdi. Twitter kullanıcısı ayrıca oyunun çok yakın zamanda içinde duyurulacağını ve serinin bugüne kadarki ivmeyi değiştiren en farklı oyunu olacağını açıkladı.

Bir Sonraki Resident Evil Farklı Bir Oyun Olacak
Resident Evil 4

AestheticGamer olarak bilinen kullanıcı yazdıklarının devamında yeni Resident Evil oyunun duyurulduğunda birçok oyuncunun sinirleneceğini beklediğini söylerken oyunculara yeni fikirlere karşı açık olmalarını söyledi. Kullanıcı, yeni oyunun kalite olarak üst seviyelerde olacağını ve kendisinin de oyun hakkında heyecanlı olduğunu belirterek açıklamalarını bitirdi. AestheticGamer’ın açıklamalarının altında serinin birçok hayranı düşüncelerini dile getirmiş ve söylentilere bakılarak yeni oyun hakkında gayet olumlu düşünceleri olduğunu belirtmişler. Kullanıcılar gelen yorumlara bakılırsa durum AestheticGamer’ın düşündüğü kadar kötü olmayabilir.

Yeni Resident Evil oyunu şaşırtıcı fikirlere ev sahipliği yapıyor

Capcom’un şimdilik Resident Evil 2021 olarak bilinen oyunun ivmeyi nasıl değiştireceği tam olarak bilinmese de, AestheticGamer’ın verdiği sızıntılar dışında başka sızıntılar da şirketin yeni oyun için şaşırtıcı fikirleri olduğunu öne sürüyor. Daha önce Resident Evil 8 kısa fragmanı olarak yayınlanan bir videodaki zırh giyen ve kılıç taşıyan zombiler olduğunu söylenmişti. Oyunun önümüzdeki birkaç yıl içinde çıkacağını belirtilen çeşitli söylentilere bakılırsa Capcom ilk Resident Evil oyunlarındaki oynanış tarzına dönmesi bir hayli mümkün gibi gözüküyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı