Oyun

Bir Uzay Yolculuğu: Harbinger

Farklı oynama dinamikleri ile Battlevoid: Harbinger oyunu birçok oyunseverin ilgisini ve dikkatini çekmiştir.  İki boyutlu ve piksel piksel grafiklerden oluşan bu oyun, üç ana eğitimden oluşmaktadır. Kolay orta ve zor kısımlarından istediğinizle başlama şansını sahipsiniz.

Uzay Gemisinde Yolculuk

Basit oynanış tarzıyla tüm oyunseverlerin ayak uydurabileceği bir oyundur. Herhangi bir hikayesi mevcut değildir.  Seçeceğiniz kolay, orta ve zor kısımlarından birinde bir gemiyle oyuna başlayıp gelen birkaç görevi yapmakla görevlisinizdir. Her görevi başarıyla tamamladıktan sonra level atlayabiliyorsunuz. Her yeni levele geçerken bir üst model gemiye sahip olabiliyor böylece verilen görevleri daha çabuk ve hızlı bir biçimde yerine getirme şansınız oluyor. Biriktirdiğiniz puanlarla da level atlama şansınız artmaktadır.  Geniş bir harita sistemine sahip olan oyunda istediğiniz harita bölümüne girerek istediğiniz alanlarda görevinizi tamamlayabiliyorsunuz. Oyundaki en büyük görevlerinizden biri kendi geminizin donanımını arttırmak ve diğer rakip gemilerden daha üstün güçlere sahip olmaktır.  Verilen görevleri yaparken aynı zamanda bu durumu göz ardı etmemeniz gerekmektedir. 

Çünkü ilerleyen levellerde gerekli görevlerin yerine getirilebilmesi için geminizin donanım sahibi olması gerekmektedir.  Bu da ancak çok fazla puan toplamanızla mümkündür. Puanlar yerine getirdiğiniz görevlerin haricinde aynı zamanda öldürdüğünüz yahut yok ettiğiniz diğer gemi donanmalarıyla mümkündür. Öldürerek yahut diğer gemileri yok ederek topladığınız puanlar sayesinde daha büyük gemilere sahip olabiliyor hatta kendinize ikinci bir gemi alarak ekipman oluşturabiliyorsunuz. Silahşörler ve ekipmanınızı oluşturduktan sonra hem görevleri daha fazla kişiyle gerçekleştirmenizden ve daha fazla ekipmana sahip olmanızdan kaynaklı olarak daha çabuk bitirme şansına sahip olabiliyorsunuz.

Kolay bir tarzı olan Harbinger oyununda defalarca ölerek yeniden dirilme yaşayabiliyorsunuz. Tür olarak da diğer oyunlara göre daha kısa olan bu oyun sahip olduğu müzik sistemleri ile de oyunsevere keyifli vakitler geçirtebilmektedir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı