Oyun

BlizzCon 2020 Koronavirüs Nedeniyle İptal Edildi

Oyun dünyasının en önemli etkinlikleri arasında gösterilen BlizzCon 2020 etkinliği koronavirüs salgını nedeniyle iptal edildi. İptal edilen BlizzCon 2020 fuarı internete taşınacak

Tüm dünyada insan hayatını olumsuz etkileyen Koronavirüs salgını fuar ve organizasyonları da vuruyor. 2020 yılında sadece CES 2020 fuarının yapılabildiğini düşünürsek diğer tüm fuarlar koronavirüs salgını nedeniyle iptal edildi. İptal edilen fuarlar arasında bir yenisi daha eklendi. 

Oyun sektörünün köklü şirketlerinden birisi olan Blizzard’ın her yılın Kasım ayında düzenlediği ve stüdyonun, Blizzard’ın sevilen oyunlarını ve yeni paketlerini duyurduğu BlizzCon fuarı bu yıl düzenlenmeyecek. Fuarın kasım ayında düzenlenmesi bile görünen o ki Blizzard’a geri adım attırmış durumda.

BlizzCon yöneticisi Saralyn Smith açıklamasında, BlizzCom fuarını bu yıl içerisinde gerçekleştirmeyi planladıklarını ancak salgın ile dünyanın yeni bir yaşam şekline geçişi nedeniyle iptal etmek zorunda kaldıklarını belirtti. 

BlizzCon 2020 fuarının bu yıl yapılmayacağı açıklanmış olsa da, fuarın online olarak gerçekleştirileceği düşünülüyor. Salgından korunma rehberlerinin de dikkate alınarak, sanal etkinliğe şekil verilmiş olacağı düşünülüyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı