Oyun

Borderlands 2 Bedava Mı?

Bu pakette Borderlands 2’nin yanı sıra herkeste DLC paketine de yer aldığını ifade ediyor. Bu paketler oyunu daha sempatik bir hale getiriyor.

Birde oyunun bedava olarak kütüphaneye biriktirmekte de oldukça kolay. Oyunu da kredi kartı veya banka kartı bilgileri dahilinde vermeden sahip olabilirsiniz. Oyun artık ücretsiz herkes oynasın diye.

Epic Games, her hafta en kısa bir oyunu bedava yapacağını dile getiriyor. Önümüzdeki hafta da bir oyunu bedava yapacak. Tabii bu oyun şimdilik bilinmiyor. Artık oyunu herkes rahat oynayabilecekleri gibi ücretsiz sahip olabilecekler.

Geçtiğimiz zamanlar da GTA 5’i bedava yapıp kullanıcılara da hediye çeki sürpriz etmesiyle oyun oynayıcılarının dikkatini fazlasıyla çekmeyi yapabilen Epic Games, yaptığı jestlerin devamlı bir şekilde ilerleyeceğini herkese duyurdu. Beklenen oyunun sonun da oldu, Epic Games Borderlands 2 adındaki oyunu da içene alan Borderlands The Handsome Collection adını paketi tamamen bedava olarak yayınladı. Peki, bedava Borderlands 2 nasıl sahip olunabilir?

Epic Games’in iddiası her gün en az bir oyunu bedava yapıp yanında da değişik hediyeler vermeyi planlıyor ama önümüzdeki zamanlar da bir oyun bedava olacak fakat bedava olan oyun hangi oyun olacak bilmediğimiz için merakla beklediğimizi söylemeden geçmeyelim. Koronavirüs tabi ki insanları ve yaşamı etkilediği gibi sosyal ağlarda ki oyunlarında güncellemelerine etkisini göstermekte.

Online oyun sahaları olan Epic Games, geçtiğimiz günler de içinde birbirinden farklı ve değişil 2 oyunu kullanıcılara bedava sağlamıştı. Kapsamlı ve ilgi çekici oyun olarak oyuncuları merakla bekleten bu uygulama halinde, oyunu bekleyenler sırasıyla dünyanın en fazla oynanan görev tabanlı oyunlarından GTA V (Grand Theft Auto V) ve Steam platformundaki ücreti 219₺ olan Sid Meier’s Civilization VI oyunlarına belli bir süresi olmadan sahip oldular Borderlands: The Handsome Collection paketi siz değerli kullanıcıların kütüphanelerini süslemek için sunuldu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı