Oyun

Borderlands 3’ün Yeni Ek Paketi Duyuruldu

Dün akşam gerçekleştirilen bir canlı yayın esnasında Gearbox Software ekibi Borderlands 3’ün geleceğine dair yeni içerikler paylaştı. Yapılan canlı etkinlik sırasında oyuna gelecek dördüncü ek paket ile birlikte ücretsiz içeriklerin yer aldığı yeni bir genişleme geleceğini müjdesi verildi.

Düzenli olarak düzenlenen Borderlands Show etkinliği Borderlands 3’e gelecek olan içeriklerin duyurusuna ve haberlerine ev sahipliği yaptı. Oyunun üçüncü ek paketi olacak olan Bounty of Blood: A Fistful of Redemption ilk kez oyunculara tanıtıldı. Vahşi batı temalı olacak olan ek paket Red Dead Redemption’ın bir parodisi olacak gibi duruyor. Ek paketin haricinde ücretsiz bir içerik güncellemesi olacak olan Takedown at Guardian Beach da ilk kez oyunculara tanıtıldı. Borderlands Show bununla sınırlı da kalmadı. Borderlands 3’e gelecek olan dördüncü ve sonuncu ek paket hakkında da oyuncuları heyecanlandıran kısa bir tanıtım yapıldı. Ek paketin ismi ve detayları paylaşılmasa da yayınlanan bir konsept çalışması serinin hayranları arasında şimdiden söylentilerin başlamasına sebep oldu.

Borderlands 3’ün Yeni Ek Paketi Duyuruldu

Yukarıda yer alan Borderlands 3 son ek paketine ait konsept çalışmasının ortasında seriyle özdeşleşmiş Psycho’nun görüntüsünün aslında Borderlands 2’den bildiğimiz Krieg’in olduğu öne sürüldü. Borderlands 2’ye bir ek paket ile gelen Krieg’ın zihni ikiye ayrılmış durumda. Zaten kosnept çalışmasında oyuncular bu yüzden ortadaki kişini Krieg olduğunu öne sürdü. Çalışmanın bir tarafında kaos hakim iken diğer tarafında bir dinginlik olması sebebiyle serinin birçok hayranı bu çalışmanın Krieg’ın zihnini sembolize ettiğini düşündü.

Geçtiğimiz günlerde Gearbox patronu Randy Pitch’un, “Krieg’ın biraz daha gösterilmeyi hak ettiğini düşünüyoruz. Borderlands 3 oyuncuları tanıdığımız en vahşi psikopatın aklının içinde olmak nasıl bir şeymiş görecek,” açıklamasından sonra Krieg’ın dördüncü ve son ek paket ile döneceğine kesin gözüyle bakıyor. Tabii şu anda dördüncü ek paket hakkında bir bilgi yok çünkü önce üçüncü ek paketin çıkması gerekiyor. Gearbox yetkilileri önümüzdeki günlerde 25 Haziran tarihinde çıkacak olan üçüncü ek paket Bounty of Blood: A Fistful of Redemption hakkında daha fazla bilgiler vereceğini söyledi. Vahşi batı temasının oyunda nasıl işleneceğini şimdiden birçok oyuncu merak ediyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı