Oyun

Borderlands: The Handsome Collection Bu Hafta Ücretsiz

Epic Games Store, bu aksiyonun en çılgın hali olan Borderlands’in iki oyununu kullanıcılarına ücretsiz dağıtıyor. Her hafta oyuncuları yeni maceralarla buluşturan Epic Games Store, bu hafta verdiği strateji oyunuyla oyunculara aksiyon dolu anlar yaşatacak.

Hizmete hayatına başladığı günde bu yana her hafta farklı türden oyunlar vererek oyunseverleri mutlu eden Epic Games Store, bu hafta verdiği büyük oyunlarla oyuncuları hem Pandora hem de Ay’a götürecek. Epic Games’in özelikle salgın sebebiyle evde durmamız gereken şu günlerde çeşitli oyunlarla bize farklı deneyimler yaşatması yeni bir tat arayan oyuncular için kesinlikle kaçırılmayacak bir şey. Geride bıraktığımız haftalarda For The King, Assassin’s Creed: Syndicate ve Kingdom Come: Deliverance, Sid Meier’s Civilization VI, Close to the Sun, Sherlock Holmes: Crimes and Punishments ve son olarak GTA 5 gibi büyük oyunlar veren Epic Games’in bu haftaki oyunu ise Borderlands: The Handsome Collection. Aksiyon oyunu denildiğinde akla gelen ilk yapımlardan olan Borderlands oyunları hakkında detaylı bilgi vermeden önce oyunun 4 Hazinra saat 18:00’a kadar ücretsiz olduğunu hatırlatalım. O tarihe kadar kütüphanenize eklerseniz oyunlar sizin olacaktır.

Borderlands: The Handsome Collection Bu Hafta Ücretsiz
Borderlands: The Pre-Sequel

Borderlands: The Handsome Collection içerisinde oldukça fazla ürün içeriyor. Serinin çoğu oyuncu tarafından en iyisi gösterilen Borderlands 2’yi, son çıkan ek paketi Commander Lilith & the Fight for Sanctuary hariç, tüm ek paketlerini ve Borderlands: The Pre-Sequel oyunu ile tüm ek paketlerini içerisinde barındırıyor. İçerik açısından zaten zengin olan ana oyunların üstüne bir de ek paketlerde serüvenler eklenince her iki oyunun da oyunculara uzun saatler süren bir macera vaat ediyor.

Oyunların hikayesinden bahsedecek olursak, Borderlands 2 oyuncuları tekrardan yepyeni karakterler Pandora’ya götürüyor. Hyperion Corporation CEO’su Handsome Jack’e karşı geldiğimiz oyunda Vault’un peşine düşüp intikam ve kefaret peşinde koşacağız. Borderlands: The Pre-Sequel ise oyuncuları Borderlands 2 öncesinden olaylara götürüyor. Handsome Jack’in nasıl kötü adam olduğunu bizlere adım adım yansıtan oyunun en çılgın yanı ise oyuncuları Ay’a götürmesi. Önümüzdeki haftanın oyunun ise Epic Games tarafından henüz açıklanmış değil fakat “Gizemli Oyun” başlığı bu hafta da heyecan yaratmaya başladı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı