Oyun

Bright Memory: Infinite’ın Oynanış Videosu Geldi

Geliştirici FYQD Studio, Xbox Series X ve PC için geliştirilen Bright Memory’nin devam oyunu Bright Memory: Infinite’nin oynanış fragmanını yayınlandı. Hızlı oynanışı ve görselliği ile tekrardan oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanan Bright Memory: Infinite, şimdiden oyuncuları heyecanlandırmaya başladı.

Tek kişilik bir ekipten oluşan FYQD Studio, şu anda geliştirilme aşamasında olan Bright Memory: Infinite’ın yeni oynanış fragmanını Inside Xbox etkinliği sırasında yayınladı. Geliştiriciyi ve Bright Memory markasını bilmeyen okurlar için kısa bir bilgi verecek olursak, Bright Memory: Infinite’ın bir önceki oyunu olan Bright Memory 2019’un Ocak ayında Steam’in erken erişim programı dahilinde PC’ye çıkış yapmış ve Mart 2020’de tam sürüm olarak oyuncularla buluşmuştu. Etkileyici grafikleri ve oynanışı ile ön plana çıkan Bright Memory’nin tek kişi tarafından geliştirilmesi büyük bir takdir toplamıştı. İlk oyunun tam sürümü çıktıktan sonra oyuncular oyunun güncellemeler ile destekleneceğini düşündü fakat geliştirici FYQD yeni oyun Bright Memory: Infinite’ı duyurdu.

Yukarıda izlediğiniz Bright Memory: Infinite’ın oynanış görüntüleri ilk oyuna oranla cilalanmış ve silah ağırlıklı bir çatışmanın hack-and-slash elementleriyle harmanlanmış bir oynanışın oyuncuları beklediğini gösteriyor. Hatta yeni oyunda bir araç kovalamacası bile olması FYQD Studio’nun oyunun aksiyonu üstüne önem verdiğini gösteriyor. Tıpkı Bright Memory’de olduğu gibi oyunun sesleri, müzikleri ve dağıtımı hariç diğer tüm her şeyinin yeniden tek bir kişi tarafından geliştirildiği gerçeği birçok oyuncunun yeniden takdirini kazanmış durumda. Xbox One için geliştirilmeyen oyunun sadece Xbox Series X’e geleceği söylense de net bir çıkış tarihi bulunmuyor fakat oyunun yeni nesil konsolunun çıkışından kısa bir süre sonra oyuncularla buluşacağı düşünülüyor.

Etkileyici tasarımları, ışın izleme teknolojisi ve yüksek FPS değerlerini gibi özelliklerin yer alacağı Bright Memory: Infinite’ın hikayesi futuristik bir dünyanın 2036 yılında geçiyor. Fakat dünyanın gökyüzünde bilim insanlarının açıklayamadığı olağanüstü bir olay vuku buluyor. Bu bilinmez olay sonra Doğaüstü Bilim Organizasyonu olarak bilinene bir kuruluş bu gizemli olayı araştırmak için ajanlarını dünyanın dört bir yanına gönderiyor. Göreve gönderilen ajanlardan birinin kontrolünü ele alacağımız oyunda ilginç düşmanlarla savaşacak ve olağanüstü olayın arkasındaki sır perdesini kaldırmaya çalışacağız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı