Oyun

Brothers In Arms Dizi Olarak Geri Dönüyor

Gearbox Software’ın CEO’su Randy Pitchford, Brother In Arms’ın dizi olarak ekranlara gelmesi için çalışmalara başlandığını duyurdu. Yılların eskitemediği, döneminin öncü oyunlarından olan Brothers In Arms’ın geri dönüşü şüphesiz birçok hayranını sevindirdi.

Gearbox Software denildiğinde çoğu oyuncunun aklına aksiyonun bir an bile durmadığı, sürekli daha iyi silahlar istediğimiz Borderlands serisi gelebilir. Ancak Gearbox’ı daha da uzun süredir takip eden oyuncular firmayı Borderlands’e oranla daha gerçekçi ve tarihsel bir yapım olan, İkinci Dünya Savaşı temalı Brothers In Arms ile hatırlayacaktır. Gearbox CEO’su ytaptığı açıklama ile, neredeyse beş senedir kendisinden haber duymadığımız Brothers In Arms’ın televizyon dizisi olarak popüler kültürün bir parçası olmaya geldiğini duyurdu.

Brothers In Arms şimdi de TV’ye geliyor

Dizi için çalışmaların yürütülmeye başlandığı Gearbox Software CEO’su Randy Pitchford tarafından açıklanmış olsa da, The Hollywood Reporter’ın paylaştığı bilgilere yapım henüz tam prodüksiyona girmiş değil ve diziyi yayınlamak için Netflix, Amazon gibi herhangi bir ortak ile anlaşmış değil. Scott Rosebaum ve Gearbox CEO’su Randy Pitchford dizinin yapım aşamasında sürekli bulunacak ve baş yapımcı rollerini üstelenecek. Dizi hakkında konuşan Pitchford, “Brothers In Arms dünyasında anlatacak daha çok hikayemiz var ve TV dizisi bu durumla birlikte yapımın insanlar üzerinde bıraktığı etkiyi daha geniş bir ölçüden keşfetmemize olanak sağlıyor,” ifadelerini kullandı.

Brothers In Arms Dizi Olarak Geri Dönüyor

Dizinin yönetmeni ve oyuncuları hala da belli olmamasına rağmen Pitchord hem ünlü isimleri hem de yeni yüzleri göreceğimizi söyledi. Dizinin ilk sezonu, bir birliğin D-Day hakkında öğrendiklerini Exercise Tiger adı verdikleri bir operasyon ile Mihver Devletlerini durdurmak için verdiği mücadeleye odaklanacak. Dizi hakkında daha fazla detay vermeyen Pitchord, Eli Roth tarafından yönetilecek bir Borderlands filminin de hala gündemlerinde olduğunu hatırlattı.

Video oyunları dizi olmaya devam ediyor

TV ve sinemaya uyarlanan video oyunlarının şu sıralar rağbet gördüğü inkar edilemez bir hal aldı. Eleştirmenler her ne kadar beğenmese de izleyiciler tarafından sevilen Sonic the Hedgehog filmi, The Witcher’ın kitaplardan uyarlanma dizisi ve yapım aşamasına girmiş HBO’nun The Last of Us dizisi bunlara güzel bir örnek. Şimdi de Brothers In Arms’ın bu kervana katılması oyuncuları ne denli memnun edecek göreceğiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı