Oyun

Call of Duty 2020 Zombi Mod Özelliğini Geri Getirebilir

Serinin bir sonraki oyunu olacağı söylenen Call of Duty: Vietnam, Call of Duty oyuncularının sevdiği klasik zombi modu özelliğini geri getirebilir. Yeni gelen sızıntılara göre ilk zombi modlardan yer alan Perk-a-Cola özelliği yeni oyunla birlikte seriye tekrardan dönüş yapabilir.

Görünüşe bakılırsa Call of Duty: Vietnam olması beklenen Call of Duty 2020 isimli serinin yeni oyunu, hayranların popüler zombi modunda Call of Duty: Modern Warfare’da yer almayıp, Treyarch’ın son oyunu Call of Duty: Black Ops 4’de de çok farklı işleyen en çok sevilen özelliği geri getirecek gibi duruyor. Eski Call of Duty oyunlarındaki zombi modlarını oynayanların bileceği üzere Perk-a-Cola adı verilen bir sistem sayesinde haritanın belli başlı noktalarına kola makineleri yerleştirilmiş olurdu ve oyuncular tükettikleri kolaya göre farklı özellikler kazanırdı. Treyarch’ın farklı bir yöntem denemek istemesi sebebiyle bu özellik Call of Duty: Black Ops 4’de yer almıyordu.

Call of Duty 2020 Zombi Mod Özelliğini Geri Getirebilir

Ancak yeni gelen sızıntıya bakılacak olursa Call of Duty: Vietnam ile son oyunda yer almayan makineler seriye geri dönüyor olabilir. Bu bilgi Call of Duty oyuncusu olmasıyla ve geçmiş oyunlar hakkında yaptığı sızıntılarla bilinen The Gaming Revolution ile Call of Duty: Modern Warfare hakkında yaptığı tutarlı sızıntılarla tanınan Victor__z isimli Twitter kullanıcısından geliyor. Victor’un attığı tweete göre oyun henüz resmi olarak doğrulanmadığı için herhangi bir somut detayı doğrulamak için çok erken fakat Perk-a-Cola ve Juggernog gibi zombi modun sevilen klasik elementlerinin dönmesini bekleyen hayranlar için oldukça heyecan verici gelişmeler olacakmış.

Her ne kadar yukarıda sağdığımız her iki kişinin ismi geçtiğimiz dönemlerde bol bol Call of Duty ile anılsa ve verdikleri bilgiler doğru çıksa da bu bilgilerin resmi ağızlar tarafından doğrulanmadığı için hemen inanılması gerektiğini hatırlatalım. 2020 senesinde çıkacak olan Call of Duty’nin hala daha geliştirme aşamasında olduğunu ve bu süreçte birçok şeyin değişeceğini de hatırlatalım. Black Ops 4’ün zombi modundaki perk sistemi karışık tepkiler almış olsa da geliştiricilerin bu sistemi kullanmaya devam etme olasılığı olduğunu da unutmamak gerek.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı