Oyun

Call Of Duty Mobile Geldi! İşte Tüm Özellikleri

Activision aylar önce duyurusunu yaptığı ve Beta sürümü ile kullanıcılarına denemeleri için izin verdiği mobil sürümünü birkaç saat önce yayına sundu. Büyük bir merakla beklenen Play Store ve iOS için uyumlu yeni oyun, saatler içerisinde 1 milyonu aşan indirme sayısına ulaşarak tarihi bir başlangıç yapmış oldu.

5 Farklı Harita 6 Farklı Mod

1 Ekim 2019 tarihinde piyasaya çıkacağı duyurulan oyun bugün geldi. 1.1 GB gibi büyük sayılabilecek bir kapasitesi bulunan oyun, sunduğu grafik, tasarım ve görsellerle bu kapasiteyi fazlasıyla hak ettiğini göstermekte. PC üzerindeki başarısını mobil oyunlarda da göstermesi beklenen Call of Duty Mobile, 5 harita ve 6 değişik oyun moduyla da oyun severlerin karşısına çıktı. PUBG Mobile’in en büyük rakibi olmaya aday oyun, yüksek kalitede görselleriyle dikkat çekmekte.

Oyun içerisindeki grafikleri, hızlı ve aksiyon dolu oyunları, farklı harita ve modlarıyla harika bir oyun bizleri beklemekte. Ayrıca oyunun çıkmasına yakın duyurulduğu gibi mobil klavye ve mouse desteğiyle oyun deneyimini üst seviyeye çıkarmayı hedeflemekte. Oyun içerisinde kazanılan paralarla veya gerçek para ile satın alabileceğiniz kasaları kullanarak yeni silahları almanız mümkün.

PUBG’nin En Büyük Rakibi

Call of Duty’nin modları, Team Deathmatch, Frontline, Domination, Searc and Destroy, Free-for-all ve Hardpoint. Her mod için farklılaşan oyun modeliyle, değişik hedefler karşınıza çıkmakta. Gerek tek başına gerekse takım halinde aksiyon her an yanınızda olacak diyebiliriz. Kendine özel yapıları bulunan haritalar ise Kill House, Hijacked, CrossFire, NukeTown ve Crash. Oyun içerisindeki haritalarda 100 kişiye kadar online şekilde de oynamanız mümkün. Harika bir aksiyon oyunu olan Call of Duty heyecanını ücretsiz şekilde yaşayabilirsiniz.

PUBG’ye göre nispeten daha hızlı oynanan Call of Duty, çatışmaların içerisinde hayatta kalmak için verilen bir savaş oyunu. PUBG ise daha çok taktiksel bir oyun. PC üzerinden de oynanabilen Call of Duty, emülatör yardımına ihtiyaç duymakta. Resmi olarak ‘Gameloop Android Emulator’ ile anlaşan Activision, kesintisiz şekilde bu emülatör üzerinden oynandığını doğruladı. Ancak kişisel olarak tercih edilebilen bir emülatör de kullanılabilir. Activision, farklı bir emülatör seçildiğinde uyumsuzluk yaşanabileceği konusunda bir problem bildirmiş değil.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı