Oyun

Call of Duty : Modern Warfare 2 Remastered Yarın Çıkabilir

Call of Duty severlerinin merakla beklediği Call of Duty : Modern Warfare 2 Remastered oyunu yarın çıkabilir.

Call of Duty severlerin gönlünde ayrı bir yeri olan Call of Duty : Modern Warfare 2 oyununun yenilenmiş sürümü olan Call of Duty : Modern Warfare 2 Remastered kısa bir süre önce duyurulmuştu. Oyunun ne zaman tanıtılacağı bilinmiyor olsa da oyun PlayStation Store’da ortaya çıktı. 

Sony’nin oyun konsolu olan PlayStation’ın mağazası olan PlayStation Store’da Call of Duty Modern Warfare 2’nin çıkış tarihi 31 Mart olarak yer aldı. Bu tarihin ortaya çıktığı sayfada ayrıca Call of Duty : Modern Warfare 2  oyunundan ilk ekran görüntüsü ve fragmanda ortaya çıkmış oldu. 

Call of Duty severlerin en çok sevdiği CoD oyunlarından birisi olan Call of Duty : Modern Warfare 2 oyununun Remastered sürümü geçtiğimiz aylarda Modern Warfare oyununun dosyalarında ortaya çıkmıştı. Oyunun çıkış tarihi konusunda herhangi bir açıklamaya yapmayan oyunun yapımcısı Activision Blizzard oyun ile ilgili açıklama yapmamış olsa da oyun PlayStation Store üzerinde ortaya çıktı. Sayfa kısa süre içerisinde kaldırılmış olsa da oyunun yayın çıkacak olan Modern Warfare ve Call of Duty Warzone paketi ile birlikte çıkacağı ortaya çıkmış oldu. 

Sosyal medya platformu Twitter üzerinden paylaşılan bir ekran görüntüsünde ise Call of Duty : Modern Warfare 2 Remastered oyununu bazı oyuncuların çıkmadan oynadığı görüldü. Paylaşılan bu ekran görüntüsünde de oyun içi menüsü net bir şekilde görülüyor. 

Sızıntılara göre Call of Duty : Modern Warfare 2 Campaign Remastered, sadece Modern Warfare 2 oyununun hikaye modunu içerek. Oyunda çok oyunculu oyun modları yer almayacak olsa da Call of Duty Modern Warfare oyununa, Modern Warfare 2 oyun haritalarının eklenmesi bekleniyor. Sony’nin PlayStation Store’da ortaya çıkan Call of Duty : Modern Warfare 2 Remastered görselleri doğruysa oyuna yarın kavuşma ihtimalimiz bir hayli yüksek. Henüz fiyatı açıklanmayan oyunun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı