Oyun

Call of Duty Modern Warfare Oyuncuları Silahlardan Şikayetçi

Call of Duty’nin son oyunu Call of Duty Modern Warfare oyuncular tarafından çok sevilse de Call of Duty Modern Warfare oyuncular silahlardan şikayetçi. İşte oyuncuların şikayetlerinin nedeni. 

Activision yeni Call of Duty oyunu Call of Duty Modern Warfare oyununu geçtiğimiz günlerde oyuncularla buluşmuştu. Oyuncuların çok beğendiği oyun çıkışının ardından rekorlar kırmıştı. Oyuncuların çokça vakit geçirdikleri Call of Duty Modern Warfare oyunu ile ilgili oyuncuların ilk izlenimleri de belli olmaya başladı. Oyunculara göre Modern Warfare oyununda yer alan silahlar oyuncuların istediği kadar iyi değil. Oyuncular ayrıca silahların gereksiz düzeyde geri tepmesinden şikayetçi. 

Oyuncular Call of Duty Modern Warfare oyununda yer alan üç silah gereksiz düzeyde geri tepiyor. Oyuncular bu silahları, hafif makineli silah olan “MP-5” saldırı tüfeği olan “M-13” ve “Kilo 141” isimli saldırı tüfeği. Oyuncuların dile getirdiğine göre bu üç silahla oynamak imkansız. Oyuncular yeni silahların düzenlenmesi için Call of Duty Modern Warfare oyununun güncellemesi gerektiğini düşünüyor.

Oyunun yapımcısı olan Activision ise belirtilen silahların oyuncuların ayakta ve sabit bir pozisyonda olması durumunda temel doğruluk seviyesinde olduklarını dile getiriyor. Yaşanılan bu geri sekmenin oyunda yer alan tüm silahlar için olduğunu belirten Activision oyuncuların oturarak ateş etmeleri durumunda silah doğruluk oranlarının da artacağını belirtiyor. 

Dünyanın en popüler oyun inceleme sitelerinden birisi olan “Polygon” gerçekleştirdiği incelemede oyuncular haklı çıkartıyor. Polygon yazısında yapılan incelemeler sonucunda silahların geri tepmesinin anlamsız olduğunu doğruluyor ve hatta çift namlulu 725 silahının da gereksiz geri tepme değerlerine sahip olduğunu aktarıyor. 

Call of Duty Modern Warfare oyununda bu ve bu gibi pek çok hatanın yakında gelecek olan yeni güncelleme ile birlikte çözülmesi bekleniyor. Yeni güncellemenin ne zaman geleceği ise şimdilik bilinmiyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı