Oyun

Call of Duty : Modern Warfare Oyunundan Büyük Başarı!

Call of Duty hayranlarının merakla beklediği Call of Duty : Modern Warfare oyunundan büyük başarı. 

Ünlü oyun stüdyosu Activision’ın sevilen oyunlarından Call of Duty Modern Warfare oyunu rekor üstüne rekor kırıyor. Call of Duty : Modern Warfare oyunu satış rakamlarıyla 2019 yılına damgasını vuracak gibi görünüyor. 

Geçtiğimiz haftalarda çıkan Modern Warfare oyunu son dönemin en çok tartışılan oyunlarından birisi olmuştu. Oyun çıkışının ardından pek çok eleştiriye maruz kalsa da oyunun satış başarısı, eleştirileri geride bırakmış gibi görünüyor. Oyunun yapımcısı olan Activision yaptığı açıklamada oyun ile ilgili ilk verileri paylaşmaya başladı. Activision Call of Duty Modern Warfare oyununun ilk 3 gün içerisinde 600 milyon doların üzerinde bir gelir elde ettiğini açıkladı. Activision ayrıca açıklamasında Joker filminin açılış gelirinden iki kat daha fazla olarak not düşmeyi de ihmal etmemiş. 

Call of Duty Rekorlara Doymuyor!

Oyun severlerin en çok sevdiği oyun serilerinden birisi olan Call of Duty serisi Call of Duty : Modern Warfare oyunu ile küllerinden yeniden doğdu. Geçmiş dönem Call of Duty oyunlarından çok daha başarılı bir oyun olan Call of Duty Modern Warfare oyunu Call of Duty serisi severlerin en çok sevdiği oyun olan Call of Durty Moden Warfare oyun serisini yeniden başlatıyor. Call of Duty’nin son zamanlarda kaybolan oyuncu kitlesi Call of Duty Modern Warfare oyunu ile birikte geri dönüyor. 2019 yılının en çok satan oyun çıkışını gerçekleştiren Call of Duty Modern Warfare oyunu ayrıca Activision tarihinin de en büyük açılış yapan oyunu olma ünvanına sahip oluyor. Call of Duty Modern Warfare oyunu PC platformunda en büyük CoD açılışını yapan oyun olmasının yanı sıra PlayStation 4 ve Xbox One oyun konsollarında da en çok satan CoD oyunu oluyor. Call of Duty Modern Warfare oyunu ayrıca PlayStation 4 platformunda en iyi açılışı yapan oyun olma başarısı gösteriyor. Call of Duty Modern Warfare oyunu ayrıca PlayStation 4 platformunda en çok ön sipariş oyun olma ünvanına da sahip. 

Rekor üstüne rekor kıran Call of Duty Modern Warfare oyunu ülkemizde PlayStation 4 üzerinden 469 TL’ye satın alınabilirken Xbox One platformunda ise 472 TL’ye satın alınabiliyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı