Oyun

Call of Duty Modern Warfare’a Yeni İçerikler Yolda

Inifinity Ward, önümüzdeki hafta en çok oynanan oyunların başında gelen Call of Duty: Modern Warfare’a yeni içerikler getireceğini duyurdu. Ayrıca geliştirici şirket ilerleyen dönemlerde oyuna getirmeyi planladığı bazı içeriklerden de bahsetti.

Hem satış anlamında hem de oynanama açısında şu anda dünyanın en üst sıralarında yer alan Call of Duty: Modern Warfare için Infinity Ward’ın büyük planları var gibi duruyor. Şirket önümüzdeki hafta, 28 Nisan Salı günü, yeni bir güncellemeye yayınlayacak ve şirket gelecek olan güncelleme için oldukça heyecanlı gibi duruyor. Gelecek olan güncellemenin oyuncuları en çok heyecanlandıran yeniliği Shoot the Ship 24/7 oyun modunun geri dönüşü oldu. Fakat güncelleme sadece bu modu beraberinde getirmeyecek.

Call of Duty Modern Warfare'a Yeni İçerikler Yolda

Infinity Ward henüz gelecek olan güncellemenin notlarını paylaşmadı fakat oyuncular notların Pazartesi veya Salı sabahı paylaşacağını düşünüyor. Şimdilik elimizde yeni güncellemeye dair Cranked  ve Grind modlarını içeren Shoot the Ship 24/7 oynama listesinin geleceği bilgisi bulunuyor. Bu mod sonrası Infinity Ward oyuncuların göz atmak isteyeceği çeşitli oynama listelerini de oyuna ekleyecekmiş. Ayrıca yeni gelen güncelleme ile oyuncular ellerindeki silah eklenti şemalarını istekleri gibi karıştırıp eşleştirebilecek. Bunun yanı sıra Obsidian Camo isimli yeni bir de kamuflaj eklenecek.

Yeni güncelleme konsol oyuncularının canını sıkabilir

Oyuna gelecek yeni içerikler bir yana dursun, Call of Duty: Modern Warfare’ın yeni güncellemesi ne yazık ki bazı konsol oyuncuları için beraberinde bir takım sorunlar da getirebilir. Hem PS4 hem de Xbox One üzerinden Modern Warfare oynayan oyuncular, oyunu oynamak için 15 GB gibi bir boyutta dosya indirmek zorunda kalacak. İndirme bununla sınırla kalmayacak ve oyuncular oyuna girdiklerinde Data Pack 1’i de indirip oyunu yeniden başlatmak zorunda kalacaklar.

Call of Duty Modern Warfare'a Yeni İçerikler Yolda

Diğer güncellemelere oranla çapı fazla büyük olmayan bir güncelleme için Modern Warfare oyuncuları bu kadar işlemin bir eziyet olduğunu düşünse de Infinity Ward’a göre ise bu güncelleme gerekli bir şey çünkü yeni gelecek güncelleme sadece içerik eklemekle kalmayacak, birçok hatayı düzeltip bazı değişiklikler de yapacak. O yüzden Infinity Ward konsol oyuncularının yeni güncellemeyi indirirken fazla adımlardan geçebileceği konusunda şimdiden uyarı yaparak, bunun planlı ve gerekli bir işlem olduğunu dile getiriyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı