Oyun

Call of Duty Modern Warfare’ın 3. Sezonu Geliyor

Geliştiricilğini Infinity Ward’ın üstlendiği Call of Duty: Modern Warfare’ın 3. Sezonu Activision tarafından resmen onaylandı. Yayınlanan kapak görseli, yeni sezonla birlikte gelecek karakterleri de ilk kez göstermiş oldu.

Yeni oyunuyla birlikte Modern Warfare serisine soft reboot atan Infinity Ward, Call of Duty: Modern Warfare’ın çok oyunculu modunu desteklemeye devam ediyor. Call of Duty hayranlarının merakla beklediği 3. Sezon hakkında ortaya birçok iddia atılmıştı. Oyunun hayranları, Call of Duty: Modern Warafare Sezon 3’ün, Infinity Ward’ın önceki sezonları çıkardığı tarihleri göz önünde bulundurarak 7 Nisan tarihinde çıkaracağını ile sürmüştü. Bugün ise oyunun dağıtımcılığını üstlenen Activision, Sezon 3’ün 8 Nisan’da geleceğini duyurarak hayranların az daha tarihi tutturacağını açıklamış oldu.

Call of Duty: Modern Warfare’ın yeni sezonu 8 Nisan’da geliyor

Call of Duty: Modern Warfare Sezon 3’ün resmi çıkış tarihi, çok oyunculu moda gelecek olan karakterle ve arka planda yer alan Sezon 2’nin karakteri Ghost’un bulunduğu bir görsel aracılığıyla duyuruldu. Ayrıca oyunun dikkatli hayranları, görselin arka planında bulunan haritaların orijinal Modern Warfare olan Call of Duty 4: Modern Warfare’da yer alan Backlot haritası olduğunu ileri sürdü. Bu söylentilere karşın ne Activision ne de Infinity Ward resmi bir bilgi vermedi.

Call of Duty Modern Warfare’ın 3. Sezonu Geliyor

Yeni sezonla birlikte çok oyunculu moda gelecek karakterlerden ilki, görselin en ön plana çıkan karakteri ve aynı zamanda Modern Warfare’ın hikaye modunda da gördüğümüz Alex. Ancak Alex’in modellemesinde dikkat çeken bir detay var ki henüz hikaye modunu bitirmemiş oyuncular için spoiler olabilir O yüzden eğer spoiler yemek istemiyorsanız, yeni sezon gelmeden önce hikaye modunu bitirmenizi tavsiye ederiz. Hikaye modunu bitirmiş kullanıcılar ise Alex hakkında bir takım bilgileri yeni sezon geldiğinde keşfedecek gibi duruyor.

Infinity Ward güncelleme notlarını paylaşmadı

Yeni sezon hakkında detay vermekten kaçınan Activison ve Infinity Ward’ın, güncelleme notlarını ne zaman oyunlarla paylaşacağı henüz bilinmiyor. Ancak hayranlar yine önceki güncelleme notlarının yayınlandığı tarihi ve günü baz alarak Sezon 3 notlarının 6 Nisan Pazartesi günü paylaşılacağını öne sürdü. Her halükarda önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan yeni bilgiler ışığında Sezon 3’ün 8 Nisan’da oynanabilir olacağını tekrar hatırlatalım.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı