Oyun

Call of Duty Warzone Sezon 4’den İlk Bilgiler Geldi

Geliştirici Infinity Ward, sevilen battle royale oyunu Call of Duty: Warzone’un 4. Sezonu hakkında ilk bilgileri paylaştı. Yeni sezonu merakla bekleyen oyuncular için geliştiriciler yeni eşyaların, modların ve çok daha fazlasının yolda olduğunun müjdesini verdi.

Geliştirici Infinity Ward ve Raven Software’ın daha ilk haftasından milyonlarca oyuncuya ulaşan Call of Duty: Warzone’u geliştirmeyi bırakmaya pek niyeti yok gibi gözüküyor. Her hafta ufak güncellemelerle oyuna bir takım içerikler ekleyen geliştiriciler, yeni sezonlarla birlikte ise büyük güncellemelerle oyunu diri tutmaya çalışıyor. Oyuncular şimdiden çıkışına bir ay gibi bir süre kalan Warzone’un 4. Sezonu için heyecanlanmaya başladı. Yeni sezon hakkında henüz resmi bir bilgi paylaşmamış olsa da, Raven Software’ın kreatif direktörü Amos Hodge gerçekleştirdiği son röportajda bazı ufka bilgileri oyuncularla paylaştı.

Warzone’a yeni oyun modları eklenecek

GamerGen’e konuşan Hodge, Raven Software olarak şu anda yeni oyun modları üzerinde çalıştıklarını söyleyerek Warzone’un 4. Sezonu ile birlikte yeni modlara kavuşacağını doğrulamış oldu. Warzone’un yeni oyun modları ise Sezon 4’un sadece başlangıcı olacak çünkü Raven Software sezonun ilerleyen günlerde oyuncuların teçhizat olarak kullanabileceği yeni eşyaları Call of Duty: Warzone’a eklenecek. Eklenecek bu eşyalar sadecek kozmetik değil, oynanışa çeşitlilik katacak. Hodge eşyaların tabiri caizse oyuna yeni bir tat ekleyeceğini söyledi.

Call of Duty Warzone Sezon 4'den İlk Bilgiler Geldi

Infinity Ward çatısı altında anlatı tasarımcısı olarak görev yapan Taylor Kurosaki ise geliştiricilerin Warzone’a olan yaklaşımlarına değindi. Warzone’a Fortnite-vari etkinlikler gelip gelmeyeceği sorulduğunda ise tecrübeli isim önce lafı dolandırsa da ardından Warzone’da yer alacak etkinliklerin Fortnite-vari olacağını düşünmediğini izah etti. Piyasdaki diğer battle royale oyunlarına kıyasla Infinity Ward ve Raven Software’ın daha farklı fikirlerini olduğunu belirten Kurosaki, oyuncuların bu fikirleri deneyim etmesi için Warzone’u takip etmeye devam etmelerini söyledi. Geliştiricilerin Warzone’u Modern Warfare’ın bir parçası olarak gördüğünü ve Warzone’un iki oyunu bağlayan bir hikaye anlattığını söyledi.

Call of Duty Warzone Sezon 4 ne zaman yayınlanacak?

Geliştiricilerin büyüyen ve gelişen bir tecrübe olarak lanse ettikleri Warzone’un 4. Sezonunun çıkış tarihi hakkında henüz net bir açıklama yok fakat oyunun hayranları yeni sezonun Mayıs sonu veya Haziran başında geleceğini tahmin ediyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı