Oyun

Call of Duty: Warzone Sığınakları Sonunda Açıldı

Bir süre önce Call of Duty: Warzone’a eklenen ve kilitli kapıları sayesinde gizemini koruyan sığınakların kapısı en nihayetinde açıldı. Son güncelleme ile birlikte Call of Duty: Warzone oyuncuları haritada bulunan sığınakların içine artık girebiliyor.

Call of Duty: Warzone oyuncuları sığınaklar oyuna eklendiğinden bu yana bu gizemli mekana girmek için türlü türlü yollar denemişti. En etkili yol olarak oyunun grafiksel hatalarından faydalanan oyuncular duvarların içerisinden geçerek sığınakların içine girmeyi başarmıştı fakat duvarın öteki tarafında onları pek bir şeyin beklediği söylenemezdi. Ancak, Call of Duty: Warzone’un bu haftaki güncellemesi ile birlikte sığınakların kilitli kapıları en nihayetinde açıldı ve oyuncular yüksek seviye silahlarla dolu sığınakları keşfetmeye başladı.

Call of Duty: Warzone Sığınakları Sonunda Açıldı

Her hafta yeni güncellemelerle oyunu diri tutan Infinity Ward, oyundaki sığınakları sonunda aktif hale getirdi. Anahtar kartı (keyard) olan her oyuncu artık sığınağın kapılarını açabiliyor. Sığınak kapısını açmak için kullanmanız gereken kartları ise haritanın dört bir yanında bulunan sandıklardan rastgele bulabiliyorsunuz. Ayrıca harita üzerinde bulunan tüm sığınakların açılmadığını söyleyelim. Ama merak etmeyin, büyük bir çoğunluğu gerekli anahtar kartıyla açılabiliyor. Peki bu sığınakların içerisinde ne var da bu kadar önemli? Oyuncular sığınakların içine girdiklerinde yüksek teknoloji silah, işe yarar eşyalar ve bolca para ile dolu olan turuncu sandıklar buluyor. Bu sandıklardan çıkan eşyalar sonrası oyuncuların ellerine oyunun gidişatını değiştirecek ekipmanlar düşüyor desek yanlış olmaz.

Yüksek düzeydeki silahlar bir kenara dursun, sandıklardan çıkan yüksek meblağdaki paraların da oldukça önemli olduğunu söyleyebiliriz. Oynayanların bileceği üzere Call of Duty: Warzone’da para kullanarak Gulag’da başarısız olmuş arkadaşlarınızı oyuna geri getirebilir, gaz maskesi ve cephane gibi işinize yarayacak çeşitli eşyalar alabilirsiniz. Yazımızı bitirmeden önce sığınakların açılmasıyla Call of Duty: Warzone’daki sığınakların gizeminin henüz tam olarak bitmediğini söyleyelim çünkü sığınakların içinde sadece ses komutuyla açılabilen ikinci bir kapı olduğunu söyleyelim. Bu kapılar şu anda kapalı anca sığınakların içinde bulunan, oyuncuların cevap vermesi halinde Rusça konuşan birinin sesinin duyulduğu telefonların bu kapılarla bir ilişkisi olduğu düşünülüyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı