Oyun

Call of Duty: Warzone’a Duos Modu Geliyor

Çıkış yaptığı günden beri aldığı güncellemelerle oyuncuları kendine çekmeyi başaran Call of Duty: Warzone’a yeni oynama listeleri geliyor. Oynama listesi için yapılan son güncelleme ile birlikte Activision ve Infinity ward Call of Duty: Warzone’a en nihayetinde Duos modu geleceğini duyurdu.

Call of Duty: Warzone ilk çıkış yaptığında sadece Trios oynama listesiyle çıkış yapmıştı. Yani oyuna üç kişilik bir takım olarak giriyordunuz. Eğer yanınızda iki arkadaşınız yoksa oyun sizi otomatik olarak diğer oyuncularla eşleştiriyordu. O günden beri geliştiriciler Infinity Ward ve Raven Sofware oynama listesi için Call of Duty: Warzone’u çeşitli güncellemelerle desteklemiş ve oyuna hem Solos hem de Quads seçeneklerini eklemişti. Solos modunda tek kişi iken Quads modunda dört kişilik bir takım olabiliyordunuz. Her ne kadar bu modlar oyuna eklense de iki kişilik takım olabieceğiniz Duos modundan herhangi bir haber yoktu.

Call of Duty: Warzone’a Duos Modu Geliyor

Call of Duty: Warzone’un oynama listeleri için yapılan son güncelleme ile birlikte oyuna en sonunda oyuncuların uzun zamandır istediği ve beklediği Duos modu aynı anda PC, PS4 ve Xbox One’a eklenmiş oldu. Infinity Ward Call of Duty: Warzone’un Duos modu için yaptığı duyuru ile birlikte tüm oyun listelerinin bu hafta sonu oyuncuların erişimine açılacağının da müjdesini verdi. Solos, Duos, Trios ve Quads seçeneklerine ek olarka Call of Duty: Warzone oyuncuları bu hafta sonu ayrıca Plunder Quads modunu oynayabilecek. Warzone’a sınırlı bir süre eklenmiş ve oyuncular tarafından çok sevilen Blood Money ve Klasik Battle Royale moduna dair herhangi bir bilgi ise verilmedi.

Bu hafta sonunun Call of Duty: Warzone için önemli olduğunu söyleyelim. Önümüzdeki hafta 4. Sezon’u başlayacak olan Call of Duty: Warzone’un 3. Sezonu artık son günlerine girmiş durumda. O yüzden bu sezona ait Battle Pass’inizi tamamlamadıysanız bu hafta sonu tamamlamanızı tavsiye ederiz. Battle Pass’i Call of Duty: Warzone veya standart Modern Warfare çok oyunculu modunu oynayarak tamamlayabilirsiniz. Bu hafta sonu “İki Kat XP” etkinliği olduğunu da göz önünde bulundurursak, bu hafta sonu seviye atlamak çok daha kolay olacak gibi duruyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı