Oyun

Call of Duty Warzone’a Yeni Bir Oyun Modu Eklendi

Infinity Ward, battle royale oyunları arasından kolayca sıyrılmayı başaran Call of Duty Warzone’a yeni bir oyun modu eklediğini duyurdu. Yeni gelen güncelleme sadece oyuna yeni bir battle royale modu değil, satın alınabilecek bazı yeni içerikler de ekledi.

Call of Duty: Warzone’ın gelişini yapılan bazı sızıntılarla duysak da oyunun çıkışı bazı oyuncular sürpriz olmuş ve kısa sürede yakaladığı başarı ile diğer battle royale oyunlarıyla rekabet etmeye başlamıştı. Infinity Ward, Call of Duty: Warzone’u bu rekabetin içinde diri tutmak için her hafta güncellemeler yayınlıyor ve bazen bu güncellemeler beraberinde yeni içerikler ekliyor, bazen de oyuncuların denemesi için yeni oyun modları içeriyor. Bu hafta gelen güncelleme ile Call of Duty: Warzone hayranları oyuna eklenen yeni battle royale modunu denemeye ise şimdiden başladı.

COD: Warzone’a yeni oyun mod eklendi

Call of Duty: Warzone’a gelen yeni güncelleme ile oyuna Scopes and Scatter Guns Trios adında yeni bir oyun modu eklendi. Bu oyun modunda oyuncular harita üzerinde diğer oyun modlarının aksine sadece pompalı tüfek ve keskin nişancı tüfeği buluyor. Oyuncuların birbirleriyle sadece uzak veya kısa mesafeden çatışmasına olanak sağlayan Scopes and Scatter Guns Trios sınırlı bir süreyle gelen bir oyun modu olsa da eğer bu mod oyuncular arasında yeteri kadar popüler olur ve oynanırsa Infinity Ward oyun modunun süresini uzatabilir.

Call of Duty Warzone’a Yeni Bir Oyun Modu Eklendi

Oyuna bu gelen güncelleme sadece Scopes and Scatter Guns Trios modunu değil, hayranların mağaza üzerinden alabileceği bazı yeni içerikler de ekledi. Güncelleme ile gelen 1,300 COD puanı ile alınabilen Twin Dragons paketi oyunculara bir taarruz tüfeği, bir tabanca, amblem ve de bir sticker veriyor. Tabi yeni gelen kozmetiğin sadece bu olmadığını ve Warzone Season 3 Battle Pass ile daha birçok kozmetiğin açılabileceğini söyleyelim.

Call of Duty: Warzone’un bir sonraki güncellemesinde ne olacak?

Her hafta oyunu güncellemeye devam eden Infinity Ward’ın bir sonraki güncelleme ile oyuna neler ekleyeceği şimdiden oyuncular tarafından merak edilmeye başlandı. Geliştiricilerin yayınlandığı yol haritasında yeni silahların oyuna eklenecek olması oyuncuları heyecanlandırsa da yeni operatörler hakkında herhangi bir bilgi verilmemişti. Fakat her geçen gün popüler olan bir oyundan bahsettiğimiz için bu sezon yeni operatörlerin gelmesi de çok olası bir ihtimal.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı