Oyun

Call of Duty: Warzone’a Yeni Kontrat Ekleniyor

Activision, her gün oyuncu sayısını katlamaya devam eden Call of Duty: Warzone’a yeni içeriklerin yolda olduğunu duyurdu. Gelecek olan yeni güncelleme ile oyuna eklenecek en dikkat çeken özellik “Most Wanted” olarak adlandırılan yeni bir kontrat.

Activision, hem Call of Duty: Warzone hem de Call of Duty: Modern Warfare için bugün, yani 28 Nisan tarihinde çıkış yapacak olan büyük güncellemelerin detaylarını en nihayetinde açıklandı. Oyuncalar, Call of Duty: Warzone’a gelen bugünkü güncellemeyi indirdiğinde sevilen ücretsiz battle royale oyununa eklenmiş, oyuncuları yeni stratejilere zorlayacak, yeni bir kontratın eklediğini görecek.

Call of Duty Warzone'a Yeni Kontrat Ekleniyor

Call of Duty: Warzone’a eklenen bu yeni kontratın adı Most Wanted. GTA: Online oynayan oyuncular bu isme aşina olabilir çünkü Call of Duty: Warzone’da GTA: Online’dakine benzer bir sistem geldi. Warzone oyuncuları, Most Wanted kontratını aldıktan sonra kendini oyundaki diğer tüm oyuncuların hedefi haline getirecek. Eğer Most Wanted olarak haritada dolaşan oyuncu belli bir süre hayatta kalmayı başarabilirse, ölen ekip arkadaşlarını tekrar haritaya getirebilecek. Warzone oyuncuları daha şimdiden bu yeni özelliğin, özellikle oyunun son kısımlarda eğer Most Wanted olarak aranan oyuncu kendini korumayı başarırsa ona büyük bir stratejik avantaj sağlayabileceği konusunda hemfikir olmaya başladı.

Call of Duty: Warzone’a yeni silahlar da ekleniyor

Bugün itibariyle indirmeye açılacak olan yeni güncelleme beraberinde sadece Most Wanted kontratını getirmiyor. Activision bugün gelecek olan güncelleme ile oyuncular birden fazla yolla elde edebilecekleri yeni hafif makineli silah MK9 Bruen silahının da oyuna ekleneceğini doğruladı. Peki oyuncular bu silahı nasıl alacak? Oyun-içi özel meydan okumaları tamamlayan her oyuncu bu yeni silahı kullanabilecek. Meydan okumaların içerikleri ise henüz açıklandı. İkinci bir yol, eğer ben o kadar uğraşamam diyorsanız da marketteki Encryption paketini alarak da silahı kullanabilirsiniz.

Call of Duty Warzone'a Yeni Kontrat Ekleniyor

Bugün gelecek olan güncellemenin oyuna başka neler ekleyeceği henüz tam olarak bilinmiyor fakat görünüşe bakılırsa oyuncular yenilikleri haritayı gezerek bulacak gibi gözüküyor. Warzone’a eklenen sığınaklar hala daha gizemini korurken, yeni güncelleme ile erişilebilir olup olmadıkları ise merak konusu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı