Oyun

Call of Duty’a Yeni Etkinik Mi Geldi?

Activision’ın yeni oyunu olan Call of Duty: Warzone, son zamanlarda geniş bir oyuncu kitlesi tarafından oynanmaktadır. Oyun hakkında edinilen son bilgiler ise Call of Duty: Warzone’a Fortnite’e benzer etkinliklerin geleceği söyleniyor.

Video oyun piyasasının önemli isimlerinden olan Activision, geçen yılın sonlarında Call of Duty: Modern Warfare ile oyuncuların karşısına çıktı. Şirket, oyuncuları bu oyunu keşfetmeye devam ederken yeni bir proje hakkında çalışmalara başladı ve Call of Duty: Warzone adlı oyunu, Call of Duty: Modern Warfare’ın bir destekleyicisi olarak oyuncuların huzuruna sundu. Şu an isteyen tüm oyuncular, Call of Duty serisindeki ilk oyunu olan hayatta kalma oyunu Warzone’a bir ücret ödemeden ücretsiz olarak sahip olabilirler.

Call of Duty efsanesinin en önemli kişilerinden olan Taylor Kurosaki, geçen günlerde önemli bilgiler verdi. Call of Duty: Modern Warfare hikayesinin Call of Duty: Warzone’da nasıl devam ettiğini söyleyen Kurosaki, bu güzel haberide oyuncularına verdi. Kurosaki’nin yaptığı açıklamalara göre Call of Duty: Warzone’a Fortnite benzeri etkinliklerin gelmesi gündemde.

Kurosaki, Call of Duty: Warzone’da nasıl bir etkinlik planladıkları hakkında en küçük bir detay bile vermedi. Yapacakları etkinliklerin Call of Duty evrenine bağlı olacağını söyleyen Kurosaki, Call of Duty: Modern Warfare’da bulunan karakterlerin kim olduğunun bilinmesinin, oyundaki etkinlikler için de belirleyici ve anlamlı olacağını de söyledi. Kurosaki, yaptığı açıklamada etkinliklerin başlama tarihi hakkında da bilgi verilmedi

Kurosaki’ye göre Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Warzone oyunu oynayan kişiler, harita üzerinde bulunan sürpriz yumurtaları ve gizli alanları bulmaya çalışıyor bu sayede oyunla ilgili sırları çözmeye çalışıyorlar. Fakat oyundaki önemli ve köklü değişimlerin oyunun genel hikayesi ile uygun olması gerektiğini belirten Kurosaki, yapacakları çalışmaların oyuncular tarafından oldukça beğenileceğini ifade etti.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı