Oyun

Cloudpunk’ın Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Geliştirici koltuğunda ION LANDS’ın oturduğu, cyberpunk temalı macera oyunu Cloudpunk’ın PC çıkış tarihi duyuruldu. Konsollarda da boy gösterecek oyunun yılın ilerleyen vakitlerinde çıkacağı söyleniyor.

Daha önce yabancı bir gezegende geçen ve bir robotu kontrol ettiğimiz keşif ve hayatta kalmanın ön plana çıktığı macera oyunu Phoning Home ile isimlerini duyuran ION Lands, farklı bir tarza sahip olacak yeni oyunlarının çıkış tarihini duyurdu. 23 Nisan 2020 tarihinde PC platformlarına gelecek olan Cloudpunk’ın çıkış fragmanı yayınlandı.

PC platformu haricinde PS4, Xbox One ve Nintendo Switch için de çıkış yapacak olan cyberpunk temalı oyunun henüz için net bir çıkış tarihi bulunmuyor. Fakat geliştiriciler oyunun konsollara bu yılın ilerleyen günlerinde çıkış yapacağını yayınladıkları çıkış fragmanının altından duyurdu. Cyberpunk atmosferine sahip bir şehirde kuryelik yaptığımız oyunda insanlar, yapay zekalılar ve androidler gibi birçok kişi ile tanışacağımız oyunun sistem gereksinimleri şöyle:

İşletim Sistemi: 64 bit Windows 7 veya üstü

Bellek: 8 GB RAM

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Not: Bu sistem gereksinimleri oyunun çıkışına yakın değişkenlik gösterebilir.

İlginç bir oynanış dinamikleri olan oyunun hikayesi de en az o kadar ilginç diyebiliriz. İçerisinde ne tarz bir aksiyon barındıracağını bilmediğimiz oyun, yakın gelecekte geçecek ve böylesine karmaşık bir dünyada her sınıftan insanın yaşayabileceği sorunlar üzerinde duracak gibi duruyor. Nivalis adlı hayali bir şehirde geçen oyunda Raina adında yarı-yasal bir şirket olan Cloudpunk için çalışıyoruz. Kurye olarak çalıştığımız işimiz sayesinde Nivalis’in en berbat, en tenha köşelerini de bulutları bile aşan kulelerine de gideceğiz. Gece atmosferini ön plana çıkartan oyunun geliştiricileri, her gece farklı farklı insanların hikayelerine şahitlik edeceğimizi ve her gecenin birbirinden farklı olacağının altını çiziyor.

Çıkışına bir aydan fazla olan oyun henüz ön siparişe açılmış değil.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı