Oyun

CoD: Modern Warfare Sezon 4 Fragmanı Yayınlandı

Call of Duty Modern Warfare oyuncuları tarafından uzun zamandır beklenen Sezon 4’ün fragmanı sonunda yayınlandı. Yayınlanan yeni fragmanda bazı operatörlerin oyuncular tarafından uzun zamandır beklenen silahların gözükmesi Modern Warfare oyuncuları şimdiden heyecanlandırmaya başladı.

Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone’un 4. Sezonunun fragmanının yayınlanmasıyla birlikte oyununun topluluğu arasında teoriler, spekülasyonlar ve oyunun geleceğine dair beklentiler forumların gündemine oturdu. Oyuncular yeni sezona hazırlanırken, çoğu 4. Sezon ile gelecek olan yeni operatörler ve kozmetik eşyalar için heyecan duyarken, detaylar gözünden kaçmayan bazı oyuncular çok daha fazlasını keşfetmiş olabilir. Birkaç Reddit kullanıcısı ilk kez izlendiğinde veya dikkat edilmeden izlendiğinde gözden kaçabilecek Call of Duty: Modern Warfare’a gelebilecek olan bazı yenilikleri keşfetti. Captain Price ve ekibinin elinde tuttuğu silah detayı var ki ortaya atılan diğer söylentilerin yıldızı konumunda.

Yukarından izleyebileceğiniz fragmanda oyuna eklenecek olan iki yeni silahtan biri tamamen, diğeri de yarım şekilde gösterilmiş. Call of Duty Modern Warfare hayranları tamamı görülebilen silahın Kriss Vector olduğuna inanıyor. Eğer sıkı bir Call of Duty oyuncusu değilseniz bu silah sizin için pek bir şey ifade etmeyebilir ancak Call of Duty topluluğu için durum çok farklı. İlk olarak Call of Duty: Modern Warfare 2 ile Call of Duty serisine eklenen Kriss Vector, hem yakın hem de orta menzilde oyuncuların bolca tercih ettiği ateş hızı yüksek bir silah. Kriss Vector’un hafif makinalı silah olduğunu söyleyen oyuncular, taarruz tüfeğine yakın olması sebebiyle oynanışa yenilikler katabileceğini düşünüyor.

Fragmanda görüldüğü iddia edilen bir diğer silah ise, yine Call of Duty oyuncuları için çok farklı bir anlamı olan ve efsane adı takılan, Galil. Call of Duty: Black Ops ile birlikte seriye merhaba diyen Galil, sıkı COD oyuncularının ilk tercih ettikleri silahlardan biri olmayı başarmıştı. Galil’in oyuna eklenmesi durumunda, Modern Warfare’ın en iyi taarruz tüfeklerinden biri olabileceği şimdiden ileri sürülmeye başlandı bile. Yeni silahlar haricinde Modern Warfare 2’nin en çok sevilen haritalarından biri olan Scrapyard’ı da geri getireceği söylenen Sezon 4 güncellemesi yeni kozmetikler, iyileştirmeler ve çok daha fazlasıyla birlikte 3 Haziran’da oyuncularla buluşacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı