Oyun

CoD: MW Oyuncuları TPS Modunun Eklenmesini İstiyor

Bazı Call of Duty: Modern Warfare oyuncuları, geçtiğimiz gün ortaya çıkan ilginç hatanın oyuna resmi olarak bir mod olarak eklenmesini istiyor. Yayınlanan son güncelleme ile birlikte bazı oyuncular bir hata sonucu TPS kamerasına geçmişti.

Call of Duty: Modern Warfare tüm dünyada en çok oynanan ve satış yapan oyunlar arasında yer almaya devam ediyor. Sürekli aldığı güncellemeler ile yeni oyun modları, silahlar, kaplamalar, üniformalar gibi içeriklerle Infinity Ward tarafından desteklenmeye devam eden oyun, bir sonraki Call of Duty oyunu çıkana kadar da oynanmaya devam edecek gibi görüyor. Geliştiriciler her ne kadar oyuna yeni içeriklerle eklese de kaçınılmaz olarak sınırsız mermi hatasından tutun da bekleme sürelerini etkileyen hatalara kadar birçok hata da gün yüzüne çıkıyor.

Call of Duty: MW’a TPS modu mu gelecek?

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan güncelleme sonrası ise oyuncular ilginç bir hatayla karşılaştı. Ortaya çıkan hata sonucu oyunda bulunan bazı oyuncuların kamerası birinci şahıstan üçüncü şahısa dönüşerek oyun TPS’e dönmüştü ve bazı oyuncular bu hatadan oldukça keyif almış. Normalde FPS oyunlarında kameranın bir hata sonucu TPS’ye dönmesi çok sıkıntılı bir kamera açısı sunsa da Call of Duty: Modern Warfare’da oldukça iyi bir sonuç ortaya çıktım. Karakter modellemesi, kaplamalar ve animasyonlarda herhangi bir bozulma olmadığı kaydedildi.

CoD: MW Oyuncuları TPS Modunun Eklenmesini İstiyor

Belli başlı durumlarda animasyonlar hoş olmayan görüntü ortaya çıksa da oyuncular genel anlamda bu hatadan keyif almış olacak ki Reddit üzerinden bu fikrin oyuna yeni mod olarak entegre edilmesi istenmiş. Hatta oyuncular geliştiricilere istedikleri özelliğin Call of Duty: Modern Warfare 2’de bulunana Team Tactical gibi üçüncü şahış kamerası modunda yapılabileceği fikrini bile vermişti. Konuyu destekleyen bazı oyuncular buna benzer bir özelliğin daha önce Infinity Ward tarafından Call of Duty: Modern Warfare’a süreli şekilde getirildiği de dile getirdi.

4. Sezon ne zaman gelecek?

Call of Duty: Modern Warfare’a üçüncü şahıs modu eklenip eklenmemesine yönelik henüz Infinity Ward tarafından resmi bir açıklama gelmedi fakat bazı oyuncular bu özelliğin sınırlı süreliğine de olsa 2 Haziran tarihinde Call of Duty: MW ve Warzone’un 4. Sezonuyla birlikte oyuna ekleneceğini düşünüyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı