Oyun

CoD: MW ve Warzone’a Yeni Oyun Modları Geliyor

Infinity Ward, hem Call of Duty: Modern Warfare hem de Warzone’u yeni içeriklerle desteklemeye devam ediyor. Yapılan son duyuru ile birlikte oyuna bu hafta Gun Game Reloaded, Demolition oyun modları ile yeni bir oynama listesi ekleneceği duyuruldu.

Geliştirici Infinity Ward, bu hafta içerisinde Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone’a gelecek olan yeni oyun modları ve oynama listesini duyurup her iki oyuna da daha fazla içerik geldiğini duyurdu. Call of Duty: Modern Warfare’a bu hafta Demolition oyun modu,24/7 Shipment oynama listesi ve Gun Game Reloaded oyun modu eklenecek. Call of Duty: Warzone cephesinde ise oyuncular standart battle royale haricinde Trios Plunder Blood Money oyun moduyla buluşacak.

CoD: MW ve Warzone'a Yeni Oyun Modları Geliyor
Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare’a gelmesi planlanan Demolition modu, eski Call of Duty oyunlarında bulunan iki takımın birbirine boğun eğdirmeye çalıştığı bir mod. Maç esnasında bir takım belirlenen hedefi imha etmek için bomba kurmaya çalışacak iken, diğer takım ise savunmaya geçip hedefin imha edilmesini önlemeye çalışacak. Demolition modunda uygulanan taktiklerin haritaya, rakip takıma ve her oyuncunun tarzına göre değişiklik göstereceği için bu modun uzun süre oynanabilir olacağını söyleyebiliriz. Call of Duty: Warzone’a eklenecek olan Trios Plunder Blood Money modunda ise oyuncular öldürdükleri her rakip için para kazanacak. Her oyuncu öldüğünde belli bir miktar para düşürecek ve ne kadar çok rakip öldürürseniz o kadar çok paranız olacak.

Call of Duty: Modern Warfare’a gelecek olan 24/7 Shipment oynama listesi oyuncuların uzun zamanda istediği, birden fazla oyun modunu birleştirip Shipment haritasında geçecek oldukça rekabetçi bir oyun deneyeimi sunacak. Modern Warfare’a son gelecek olan Gun Game Reloaded modunda ise oyuncular her oyun başında daha prototip halinde başlangıç seviyesinde bir silaha sahip olacak ve öldürdükleri her düşmanla birlikte silahlarının kalitesi artaracak. Güncelleme sadece yeni oyun modları ve listeleriyle gelmekle kalmayıp, ayrıca bazı hataları giderip server sunucularında yaşanan problemlerini de düzeltecek. Güncellemenin net tarihi ise henüz bilinmiyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı