Oyun

CoD: Warzone’un Gulag Moduna Yeni Silahlar Gelecek

Her geçen gün oyuncu sayısı artmaya devam eden Call of Duty: Warzone, aldığı sürekli güncellemeler ile desteklenmeye devam ediyor. Yeni gelen güncelleme ile birlikte Call of Duty: Warzone’da bulunan Gulag moduna yeni silahlar ekleniyor.

2020 senesi Call of Duty markası için harika geçiyor desek yanlış olmaz. Bir tarafan serinin ana oyunu Call of Duty: Modern Warfare ile satış rekorları kırarak oyuncuları ekran başına kilitlemeyi başaran Call of Duty: Warzone, bir diğer taraftan da ücretsiz battle royale oyunu Call of Duty: Warzone ile oyuncu rekoru kırmaya devam ediyor. Daha çıkış yaptığı ilk haftada milyonlara ulaşmayı başaran yapım, geçtiğimiz günlerde 50 milyon oyuncuya ulaşmayı başararak bir rekora imza atmıştı. Warzone’un geliştirici Infinity Ward ve Raven Software ise bu başarıyı devam ettirmek amacıyla oyunu güncellemeye devam ederek, oyuna gelecek olan yeni güncelleme hakkında bazı bilgiler verdi.

CoD: Warzone’un Gulag Moduna Yeni Silahlar Gelecek

Yeni gelecek güncellemenin ana odağında Gulag var. Gulag modunu bilmeyenler için anlatacak olursak, Call of Duty: Warzone’u diğer battle royale oyunlarından ayıran yegane özelliklerden biri diyebiliriz. Eğer Warzone’un haritasında ölürseniz oyun sizi otomatik olarak Gulag isimli bir arenaya atıyor ve karşınıza çıkan rakibiniz ile 1vs1 attıktan sonra kazanmanız haline sizi tekrardan haritaya döndürerek rekabete kaldığınız yerden devam ettiriyor. Oyuncuların yeteneklerini sınayan Gulag’ın bugüne kadar en çok eleştirilen noktası ise silah çeşitliğinin az olmasıydı. Bazı oyuncular bu durumunda gayet memnun olsa da Infinity Ward bu yelpazeyi genişletmekte kararlı.

Raven Software çatısı altında baş tasarımcı olarak görev yapan Amos Hodge, Warzone’a gelecek olan bir sonraki güncellemelerdeki potansiyel Gulag değişikliklerinden bahsetti. Yaptığı açıklama da oyuncuların yeteneğine bağlı bir sistemi korumak için silah havuzunun az sayıda silaha ev sahipliği yapmaya devam edeceğini söyleyen Hodge, Gulag’ı diri tutmak için başlangıç silahları konusunda bazı değişiklikler yapmayı düşündüklerini belirtti. Raven Software’ın tecrübeli ismi bu değişikliklerin ne zaman geleceği hakkında herhangi bir bilgi vermedi. Ancak oyuncular bu açıklamalar sonra gerek resmi forumlarda gerek de Reddit üzerinden Gulag’a gelecek olan yeni silahların Sezon 4 güncellemesinin bir parçası olacağını öne sürdü. Sezon 4’ün ise Haziran ayında gelmesi bekleniyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı