Oyun

Counter Strike 20 Yaşında

Counter Strike 20 Yaşında

Counter Strike bilindiği üzere 1999 senesinde Halk Life oyununun farklı bir modu olarak piyasaya sürülmüştü. FPS oyun severlerin gözünde efsaneleşmiş olan Valve’nin göz bebeği, günümüzde Counter Strike Global Offensive olarak yüz binlerce oyuncuyla buluşmuş durumda. İlk olarak 2000 yılında CS 1.0 olarak piyasaya çıkan ve çıktığı andan itibaren binlerce oyuncunun gönlüne taht kuran Counter Strike sevgisi günümüze kadar katlanarak arttı.

Counter Strike 20 yılı geride bıraktı

Counter Strike 1.0 versiyonunun üzerinden tam 20 sene geçti. Valve ise bu özel seneyi oldukça klasik bir haritayla kutluyor. Uzun yıllar boyunca oyun severler Half Life 2’nin çıkışını beklemişti. HL 2’nin tam aksi Counter Strike ise sürekli yeni modlarla kendini güncelledi ve oyun severlerin karşısına çıktı. Yeni mapler, yeni silahlar ve farklı grafiklerle Counter Strike sürekli olarak kendini yeniledi.

Counter Strike 20. yılına özel Dust 2 bölümüyle oyun severlerin karşısına çıkıyor. Oyuncuların en çok sevdiği ve büyük bir beğeniyle oynadığı Dust 2 haritası, geçtiğimiz sene yenilenmişti.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı