Oyun

Cyberpunk 2077 ertelendi

The Witcher oyun serisinin yapımcısı CD Projekt RED’in merakla beklenen ünlü aktör Keanu Reeves’li Cyberpunk 2077 için maalesef üzücü bir haber geldi. Şirketin resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamaya göre oyun ileri bir tarihe ertelendi. Özellikle oyunu merakla bekleyen oyuncuları üzen bu haberin ardından bazı iddialar da ortaya çıktı.

İddialara göre CDRP’nin bitmiş bir oyunu ertelemesinin tek sebebi olabilirdi o da yeni nesili bekliyor olmaları. Lakin CDRP’ye göre ertelenme sebebi yeni nesil değil, oyunun oynanırlık seviyesini daha iyi hale getirmek içinmiş.

Cyberpunk 2077 ne zaman çıkacak?


Bildiğiniz gibi şirket Keanu Reeves ile muhteşem bir görsel şölen eşliğinde oyunun fragmanını yayınlamış ve büyük beğeni toplamıştı. Oyunun resmi çıkış tarihi ise 16 Nisan 2020 tarihi olarak açıklanmıştı lakin şirket yaptığı açıklama ile beraber bu tarihin 17 Eylül 2020 tarihine ertelendiğini duyurdu. Yani oyunun çıkış tarihi 5 ay ertelenmiş oldu.

 Bakalım herkesin beklediği Cyberpunk 2077 şirket tarafından başka bir erteleme alacak mı yoksa gerçekten 17 Eylül 2020 tarihinde çıkacak mı bekleyip göreceğiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı