Oyun

CD Projekt RED’in Yeni Oyunu Cyberpunk 2077 Geforce Now’a Geliyor

Geçtiğimiz aylarda bu yılın eylül ayına ertelendiği duyurulan Cyberpunk 2077’nin çıkışıyla aynı gün Nvidia Geforce Now üzerinden oynanabilir olacağı açıklandı. The Witcher III: Wild Hunt ile birlikte oyun tarihine adını yazdıran CD Projekt RED’in bu kararı birçok oyuncuyu sevindirmiş gibi duruyor.

Resmi Nvidia forumlarında yapılan açıklamaya göre, Geforce Now üyeleri Cyberpunk 2077’yi Steam üzerinden satın alıp oynanmaya hazır olduğu an yayın platformu üzerinden oynamaya başlayabilecek. Ayrıca yetkililer, Geforce Now Founders üyelerinin, Mac dizüstü bilgisayarlarda dahi, oyunun geçtiği Night City sokaklarını Nvidia’nın son teknolojisi RTX ile birlikte tamamen optimize edilmiş ve anında oynamaya hazır halde gezebileceğini dile getiriyor.

CD Projekt RED’in Yeni Oyunu Cyberpunk 2077 Geforce Now'a Geliyor

Google Stadia için henüz tarih belli değil

Cyberpunk 2077’nin Nvidia Geforce Now, PC ve konsollar dışında Google’ın oyun yayın platformu olan Google Stadia için de çıkış yapacağını CD Projekt RED’in geçtiğimiz sene resmi bir ağızdan duyurduğunu da ekleyelim. Fakat Geforce Now’ın aksine Stadia kullanıcıları Cyberpunk 2077’yi oynamak için biraz daha bekleyecek çünkü geliştiriciler oyunun Stadia’ya diğer platformlarla aynı gün gelmeyeceğini doğrulamıştı. 17 Eylül 2020 tarihinde Türkçe dil desteği ile çıkış yapacak olan oyunun Stadia çıkış tarihi ise henüz bilinmiyor.

Beklenen performansın çok üstünde bir başarı göstererek, aylık 5.49 euro fiyat etiketiyle kullanıcılara açılan Nvidia Geforce Now’ın kütüphanesinde halihazırda The Witcher III: Wild Hunt, Dark Souls 3, Rainbow Six: Siege, Destiny 2, Kingdom Come: Deliverance ve daha birçok büyük ses getirmiş yapımlar bulunuyor. Cyberpunk 2077 gibi bir oyunun da bu yapımlar arasına girmesi Nvidia Geforce Now için büyük bir artı olacak gibi duruyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı