Oyun

Cyberpunk 2077 geliştiricisi: Multiplayer modu 2021’den önce gelmeyecek

Herkesin merakla ve sabırla beklediği The Witcher oyun serisinin yapımcısı CD Projekt RED’in yeni oyunu Cyberpunk 2077 için üzücü haberler ardı ardına geliyor. Hatırlarsanız yapımcı şirket yaptığı bir açıklama ile oyunun 16 Nisan 2020 tarihinden 17 Eylül 2020 tarihine ertelendiğini duyurmuştu. Bir diğer üzücü haber ise oyunun geliştirici ekibinde görev alan bir mühendisten geldi.

Oyunun geliştirilmesinden sorumlu bir mühendis yaptığı açıklama ile önceleri duyurulan Cyberpunk 2077 multiplayer modunun 2021’den önce hazır olmayacağını söyledi. Sorunsuz ve keyif verici bir mod hazırlamak istediğini belirten geliştirici, oyunun ertelenmesine değindi. Geliştiriciye göre oyun şu anda oynanabilirlik olarak hazır lakin ortada devasa bir açık dünya olduğu için sorunlar da bitmiyormuş. 

CDRP’nin ekibinde görev alan ünlü oyun geliştiricisi Michal Nowakowski’ye göre bu sorunları tamamen ortadan kaldırmak ve sorunsuz bir Cyberpunk 2077 piyasaya sürmek için en az birkaç aya daha ihtiyaçları varmış. Umarız denildiği gibi oyun 17 Eylül 2020, multiplayer modu da 2021 yılında çıkışını gerçekleştirir. Zira oyuncular hem şirkete hem de oyuna fena halde hype’lılar.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı