Oyun

Cyberpunk 2077 Hakkında Yeni Haberler Yolda

IGN üzerinden yayınlanan bir haber, Haziran ayında Cyberpunk 2077 hakkında daha fazla detayın bir etkinlik sırasında paylaşılacağı doğrulandı. E3 iptal sonrası düzenlenecek olan bu etkinlik sadece Cyberpunk 2077 olmayacak fakat başka hangi oyunların olacağı belirsiz.

Haziran ayında Cyberpunk 2077 hakkında büyük haberler geleceği doğrulandı. Oyuncular tarafından el üstünde tutulan Polonyalı oyun geliştiricisi CD Projekt RED oyunda yer alacak şirketler gibi bilgilerle oyuncularla paylaşsa da Haziran ayında gelmesi planlanan büyük duyuruların oyuncuların beklediği haber olabilir.

Cyberpunk 2077 Hakkında Yeni Haberler Yolda

IGN’de yayınlanan bir haber, E3 iptali sonrası dijital ortamda düzenlenecek olan Summer of Gaming etkinliğinde CD Projekt RED’in de yer alacağını doğruladı. Konuyla ilgili oyun camiası paylaşılan yazıda “CD Projekt RED, Haziran ayındaki etkinliğe Cyberpunk 2077’yi getirecek,” ifadeleri kullandı ve oyunun hangi özelliklerinin açıklandığı konusunda bilgi verilmedi. Yayıncıların sunumlar düzenleyeceği, geliştiricilerin soruları cevaplayacağı ve uzun zamandır beklenen oyunlardan oynanış görüntülerinin yayınlanacağı Summer of Gaming etkinliği şimdiden oyuncular arasında heyecan yaratmaya başladı.

Oyuncuların yeni duyurulardan beklentisi neler?

Oyuncuların yeni Cyberpunk 2077 haberleri arasında görmek istediği şüphesiz ilk şey yeni bir oynanış videosu. Geçtiğimiz günlerde hayranlar CD Projekt RED’in soru cevap videolarından aldıkları kesitleri birleştirerek kısa bir video ortaya koysa da oyuncular uzun bir oynanış videosu görmek istiyor. Oyunun geçeceği şehir olan Night City’nin bölgelerine, oyundaki loot sistemine, karakterlere veya görevlere odaklanan bir video geçtiğimiz sene yayınlanmıştı, bakalım bir benzerini bu sene görebilecek miyiz?

Cyberpunk 2077 Hakkında Yeni Haberler Yolda
Keanu Reeves oyunda yer alacak.

Oyuncuların Cyberpunk 2077’de yer alması planlanan ve CD Projekt RED tarafından da duyurulan loot sistemi hakkında oyuncular oldukça meraklı diyebiliriz. Takip edenlerin hatırlayacağı üzere geliştiriciler macera boyunca arayıp bulacağı ve kullanacağı eşya yelpazesinin geniş olacağını söylemişti. Bunun yanı sıra oyuncuların merak ettiği bir başka husus ise oyunun sistem gereksinimleri. Opitimizasyon çalışmalarına başladıklarını söyleyen CD Projekt RED geliştiricileri Haziran ayındaki etkinlikte oyunun resmi sistem gereksinimlerini açıklayacak mı henüz bilinmiyor. Son olarak, forumlarda dolaşan bir başka iddia ise Cyberpunk 2077’nin tekrar ertelenip ertelenmeyeceği. Fakat şirketin yaptığı son açıklamada geliştirme sürecinin tamamlandığı ve artık teknik işlerle uğraşıldığı göz önünde bulundurulduğunda böyle bir durum söz konusu gibi durmuyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı